banner212

banner211

Akyazı'da spor tesislerine bakım yapıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğübe bağlı tesislerinde bakım ve onarım çalışmaları tamamladı.

Diğer 15.01.2020, 14:52 15.01.2020, 15:02 UTKU KAYNAR
Akyazı'da spor tesislerine bakım yapıldı
banner218

Gençlik ve Spor Bakanlığı Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğübe bağlı tesislerinde bakım ve onarım çalışmaları tamamladı.
Akyazı İlçesinde yer alan Spor tesislerinde bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı. 
Akyazı’da Futbol Ön Planda 
   Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy; “ 2020 yılı itibariye 36 Spor Kulübü ile İlimizdeki Futbol Kulüplerinin en çok olduğu İlçelerden biri olan Akyazı İlçemizde, Akyazı Atatürk Stadı, Akyazı Atatürk Spor Salonu , Güreş Salonu ve çok amaçlı olarak kullanılan salonun bakım ve onarımını tamamladık. Akyazı Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Adem Altun’una özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum ” dedi.
Aydınlatma , Güvenlik ve Ses Sistemi
   Akyazı İlçesinde yapılan bakım ve onarım faaliyetleri kapsamında ise Atatürk Spor Salonu bahçesi  çevre aydınlatmaları arttırıldı. Aydınlatma direkleri dikildi ve stad içinde  arızalı olan aydınlatmalar onarıldı.  Atatürk Spor Salonu içi Salon içi aydınlatmalar yenilendi. Led lambalar takıldı. Salon çevresine ise  2 adet ilave kamera takıldı. Yangın çıkış kapısı yenilendi. Salon evresini gösteren kameralar arızalı olup, zamanla deforme olan kablolar yenilenerek arızalar ortadan kaldırıldı. Salonumuzdaki ses sistemi hoparlörü tamir edildi.
Güreş ve Çok Amaçlı Salon 
   Güreş salonu ve çok amaçlı olarak kullandığımız kick boks , karate ve judo salonumuzun tavanı izolasyon malzemesi ile kaplandı.(çatıya bor sıkıldı) Güreş Salonu ısıtma sistemi yenilendi. Aydınlatma sistemleri yenilendi, salon çatısı boyandı. Güreş  salonu çatısının giyinme ve lavabo tarafının çatı sacları değiştirildi. Tuvalet kapıları yenilendi (2 adet) Kalorifer sistemi ana kazana bağlantısı yapıldı.  Karapürçek Kaymakamlık binası zemin katına Judo ve Güreş Branşı için Antrenman salonu yapıldı.
Akyazı Atatürk Stadı
   Atatürk  Stadını çevreleyen duvarlar ve spor salonunu çevreleyen duvarlar boyandı.  Sulama motoru ömrünü tamamladığı için yenisi ile değiştirilerek yapıldı. Yeni oto park alanı oluşturulup tel örgü ile etrafı çevrelendi.
Batakköy ve Kuzuluk Sahası
   Akyazı Batakköy Sentetik Çim Stadı yedek Kulübelerinin üst kısmındaki fiber karbon tavanlar  yapıldı.  Stat etrafındaki 4 adet saha içi aydınlatma direğine paratoner takıldı. Kuzuluk Sentetik Çim Sahada görüntü kayıt  cihazı ve toplam 12 kamera takıldı. Akyazı İlçesindeki diğer semt sahalarında ise Köy ve Mahalle takımları antrenman yapmaya devam ederken, Batakköy, Kuzuluk sahalarında ise resmi amatör müsabakalar oynanıyor.

banner220
Yorumlar (0)