banner212

banner211

Ali Cansun'dan küfür olayına açıklama

Eyüpspor’un yıldız futbolcusu Ali Cansun Begeçarslan Denizli Belediyespor maçında yaşanan küfür olaylarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Diğer 04.02.2012, 10:06
Ali Cansun'dan küfür olayına açıklama
banner218
Eyüpspor’un yıldız futbolcusu Ali Cansun Begeçarslan Denizli Belediyespor maçında yaşanan küfür olaylarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Ali Cansun karşılaşma devam ederken sürekli olarak Denizli Bellediyespor Teknik Direktörü Yaşar Güngör tarafından ağza alınmayacak küfürlere maruz kaldığı ifade ederek yaşanan olayları şöyle anlattı; “Onur Demirtaş arkadaşım tam Denizli Belediyespor yedek kulübesinin önünde sakatlık geçirdi. Topu alıp oyuna sokmak istediğimde Teknik Direktör Yaşar Güngör 'topu vermeyin' diyerek küfürler savurmaya başladı. Ben de kendisine 'hocam oyunu germenin bir anlamı yok' diyerek uyarılarda bulundum, ancak kendisi küfürler savurmaya devam etti. Hocanın saldırgan ve tahrik edici tavırları maç sonunda da devam etti. Maç sonundaki küfürleri temsilci tarafından raporlara işlenmiş.AHLAKLI FUTBOLA KATKILARINDAN DOLAYI DENİZLİ BLD.SPOR.BAŞKANI TANJU BEKTAŞ’I TEBRİK EDİYORUM


Ali Cansun futbolda her sonucun hazmedilmesi gerektiğini ifade ederek şöyle konuştu;


"Biz 13 haftadır galip gelemedik ama kimseye küfür etmedik. Biz rakiplerimizi hep alkışlayarak ve tam bir misafirperverlik örneği göstererek Eyüp’ten uğurladık. Hocanın görevden ayrılmasına üzüldüm. Ancak spora ve sporcuya gösterdiği ilgiden ve ahlaktan dolayı Denizli Belediyespor Başkanı Tanju Bektaş’a teşekkür ediyorum. Böyle bir olayın yaşanmasına çok üzüldüm. Sahalarda kötü sözlerin bitmesiyle futboldan daha zevk alınacağı kanaatindeyim“.

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligkirmizi/h/20120202/ali_cansundan_kufur_olayina_aciklama.html

banner220
Yorumlar (0)