banner212

banner211

ALİ ŞEN:TUNCER TEPE BENİ ARADI (VİDEO)

Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, TV8'de katıldığı "Bizim Stadyum" isimli programda Sakaryaspor mağlubiyetinden sonra şampiyonluğu nasıl kaybettiklerini anlattı.

Diğer 31.01.2012, 09:56
ALİ ŞEN:TUNCER TEPE BENİ ARADI (VİDEO)
banner218
Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, TV8'de katıldığı "Bizim Stadyum" isimli programda Sakaryaspor mağlubiyetinden sonra şampiyonluğu nasıl kaybettiklerini anlattı.

 

Ali Şen katılığı programda dönemin Sakaryaspor Başkanı Tuncer Tepe'nin kendisini arayıp antrenör istediğini, Sakaryaspor'a getirdiği antrenör ve kiralık olarak verdiği Tuna'nın Fenerbahçe'yi nasıl şampiyonluktan ettiğini anlattı. Şen ayrıca Fenerbahçe - Sakaryaspor karşılaşması öncesi kendini arayan Sakaryaspor teknik direktörüne nasıl tepki verdiğini de anlattı.

İşte Ali Şen'in Sakaryaspor hakkındaki sözleri "İlk devrenin beşinci haftasında zamanının Sakaryaspor Başkanı yakın dostum Tuncer Tepe beni aradı. Beş maç oynadık bir galibiyet, 3 mağlubiyet, bir beraberliğimiz var bana bir antrenör bul dedi. O zamanlar bizim Gürcan Berk Sakaryaspor'u çalıştırıyor, başarısız sonuçlar alıyor. Bende gittim Sakaryaspor'a Milan Zivadinovic adında bir antrenör getirdim. Zivadinovic geldi. Sakaryaspor önüne geleni yeniyor. Ligin İlk yarısı bitti Fenerbahçe lider. Ligin ikinci yarısı ikinci hafta Sakaryaspor'la Ali Sami Yen stadında karşı karşıya geleceğiz. Şimdiki InterContinental otel o zamanlar Sheraton'du Sakaryaspor'da orda kalıyor.

 

Bir gün sonra maçımız olan Sakaryaspor'un antrenörü  Milan Zivadinovic gece saat 12'de beni aradı. Patron dedi biz İstanbul'a geldik buradayım, bir emriniz var mı ? Bana bak dedim bir daha maçtan önce beni ararsan seni nasıl buraya getirdiysem bu adamı Türkiye'den atında derim. Beni arayacaksan maçtan sonra ararsın dedim. Ertesi gün maça çıktık. Bizde bir Tuna vardı, ben onu Sakaryaspor'a kiralık vermiştim. Tabi kızmış kiralık verdim diye. Öyle bir top oynadı ki. Üstüne birde gol attı. Fenerbahçe: 0, Sakaryaspor: 1, Tuna'da gol attıktan sonra şeref tribünün önüne gelip bana selam verdi. Hiç kızmadım. Ama attığı golden sonra liderliği kaybettik devamında da şampiyonluk gitti.

banner220
Yorumlar (0)