banner212

banner211

Alifuatpaşa Spor Eğitim Merkezi açıldı

Alifuatpaşa belediyesi tarafından yaptırılan spor eğitim merkezi bugün görkemli bir şekilde halkın katılımı ile birlikte açıldı.

Diğer 01.06.2012, 13:30
Alifuatpaşa Spor Eğitim Merkezi açıldı
banner218
Alifuatpaşa belediyesi tarafından yaptırılan spor eğitim merkezi bugün görkemli bir şekilde halkın katılımı ile birlikte açıldı. Açılışa Alifuatpaşa belediye başkanı Şüayip Erkan Çalık, Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Salih Koşu, Türkiye karate federasyonu as başkanı Meydan Kobaş, İlçe emniyet müdürü Ali Sarıkaya, İlçe halk eğitim müdürü İrfan Karaçayır, İlçe spor müdürü Yusuf Yıldız ve ilçe kamu kuruluşları mensup müdürler katıldı. İl müdürü Salih Koşu yaptığı konuşmada "ilimizdeki tesisleşmemin önemini anlatırken, beldede yapılan bu tesisin belde halkı için büyük bir kazanım olduğunu söyledi.

Alifuatpaşa belediye başkanı Şüayip Erkan Çalık "Belediye görevleri içinde sadece yol, su işleri yapmak değil, halka hizmet amaçlarında spor ve spor yaptırmak da olduğunu söyleyerek sözlerine başladı. Belediye olarak sosyal ve kültürel alanda başarılı olacak bireylere spor sayesinde katkı sağlamayı amaç edindiklerini, her bireyin spor yapma hakkı olduğunu, belde de spor yapmak isteyen her yaş kesimine yönelik hizmet edecek bu tesisi kazandırdıkları için mutlu olduğunu söyledi. Ayrıca tesis kuruluş aşamasında için emeği olan çalışan İlçe halk eğitim müdürü İrfan Karaçayır, antrenörler Uğur Kobaş ve Berrin Kuru'yada teşekkür etti. Alifuatpaşa beldesinden başarılı çıkacak sporcular beklediğini bu sporcuların beldeye, iline ve hatta ülkesine hizmet edecek sporcular olması da sözlerine ekledi.

Teknik direktör Uğur Kobaş bana göre; Belediye başkanı Şüayip Erkan Çalık ve Halk eğitim müdürü İrfan Karaçayır beldeye kazandırdıkları bu tesis ile ülkeye hizmet etmiş oldular. Geleceğe, gençliğe, sağlıklı yetişecek nesillere hizmet etmiş oldular. Açılışta yoğun katılım ve destek vardı. Kayıtlar 200 kişi geçti. Yoğun katılım bizleri çok mutlu etti. Maddi ve manevi desteğini sonuna kadar kullanan belediye başkanına, halk eğitim müdürüne temsilcisi olduğum spor gurubum adına teşekkür ediyorum. Ve "Haydi Alifuatpaşa Spora"

Geyve halk eğitim müdürlüğü işbirliğinde açılacak kursların Karate branşında Uğur Kobaş, Memduh Sakarya, Jimnastik ve Aerobik-Pilates branşında Berrin Kuru görevli antrenörler olacak. İlk dersler yaş guruplarına göre Pazartesini günü başlayacak.

[gallery]

banner220
Yorumlar (0)