Acaba Dia oynasa Sow daha farklı olabilir miydi?Çünkü Sow'u en iyi tanıyan, oda arkadaşı olan Dia ona istediği topları atabilirdi." />

banner212

banner211

Allattin Metin: Alex'i bu kadar kötü görmedim


Acaba Dia oynasa Sow daha farklı olabilir miydi?Çünkü Sow'u en iyi tanıyan, oda arkadaşı olan Dia ona istediği topları atabilirdi.

Diğer 06.02.2012, 08:30
Allattin Metin: Alex'i bu kadar kötü görmedim
banner218

Acaba Dia oynasa Sow daha farklı olabilir miydi?Çünkü Sow'u en iyi tanıyan, oda arkadaşı olan Dia ona istediği topları atabilirdi. O zaman '6 yabancıdan kim oynamayacak' sorusu çıkardı.Onun da cevabı, Ziegler'in yerine Caner olabilirdi.Sow'un iki büyük sorunu var:


1- Uyum... İstediği topları alamadı. Özellikle Alex, Sow'u oynatacak pasları veremedi.2- Çok sıkı marke edildi, yardımına gelen olmadı. Merak edip, Sow'u izlemeye gelenler, Stoch'un futboluyla büyülendi. Yöneticiler söyledi; bu futbolcuyu büyük paralar verip almak isteyenler varmış. Kulübe de başvurmuşlar.Dilerim vermezler. Çünkü F.Bahçe'yi sahada diri tutan, topu ileriye taşıyan tek oyuncu. Genç Tanju ile Stoch'un mücadeleleri karşılaşmanın en güzel anlarıydı. İkisi de çabuk ve ayak bileklerine hakim oldukları için top onlara gelince futbolu güzelleştiren oyuncular oldular. Maçın özeti; Beşiktaş oynadı, F.Bahçe kazandı. İlk 14 dakikada sahada baskı kuran, topu ileriye taşıyan, futbol oynayan taraf F.Bahçe'ydi. Ama ondan sonra orta sahayla birlikte oyunun ağırlığı Beşiktaş'a geçti.HATALAR İRDELENMELİ


Yobo olmasa F.Bahçe bu maçı kaybederdi. Attığı altın golün dışında Beşiktaş akınlarına direnen tek oyuncuydu. Alex'e aklım ermedi. Sahada yok gibiydi. Her derbi maçında kendisini gösteren, oyuna ağırlığını koyan Alex bu kez takımını on kişi bırakan oyuncuydu. Çok pas hatası yaptı... Oyunu yönetemedi. Ne zaman Alex çıktı Caner girdi, Sow'un da oyunu değişti. Attığı gol Caner'in eseri. Kendisi kaleye vurabilirdi, yapmadı; Sow'a ilk maçında gol attırarak hoş geldin dedi.Soru şu: F.Bahçe iyi başladığı, golü de erken bulduğu oyunda iyi futbolunu niye devam ettiremedi. Emre'nin Beşiktaş defansının arkasına attığı uzun toplarla Stoch'u sahneye çıkardığı oyunda Beşiktaş'ın kontratak denemelerine Gökhan Gönül, Serdar ve Emre engel oldular. Ne zaman Emre ile Gökhan çıktı F.Bahçe'nin orta sahası bitti. Ondan sonra da pas hataları yapan taraf F.Bahçe olunca oyunun kontrolü Beşiktaş'ın eline geçti. Maçın kırılma anı Ernst'in kaçırdığı gol pozisyonudur. Acele etti, sert vurdu. Topun altına ayağını soksa gol yapabilirdi.Sonuçta F.Bahçe kazandı. 3 puan alması önemli ama Kocaman başta Alex'in futbolu olmak üzere bu takımın pas hatalarını iyi araştırmalı.


Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120206/allattin_metin_alexi_bu_kadar_kotu_gormedim.html

banner220
Yorumlar (0)