banner212

banner211

Altınay: "Seri yakalamak istiyoruz"

Spor Toto 3.

Diğer 04.02.2012, 10:07
Altınay:
banner218
Spor Toto 3. Lig 3. Grup takımlarından Aydınspor 1923'ün teknik direktörü Metin Altınay, Araklıspor'u 3-1 yenerek 6 haftalık 3 puan hasretine son verdiklerini, galibiyetin devamını getirmek istediklerini belirtti.


Araklıspor maçının kendileri için önem taşıdığını, hafta içinde futbolculara defalarca bunu anlattıklarını söyleyen Metin Altınay, Aydınspor 1923 taraftarını mahcup etmedikleri için sevinçli olduklarını ifade etti.Alınan galibiyetin çok büyütülmemesi gerektiğini dile getiren Altınay, ''Aldığımız galibiyetin devamını getirmeliyiz. Maçı hemen unuttuk. Futbolculara izin vermedik. Çünkü Cumartesi günü Üsküdar Anadolu maçı var'' dedi.Altınay, Araklıspor maçındaki kadroya Savaş ve Umut'un da dahil olmasıyla hücum zenginliğinin artacağını vurgulayarak, taraftarların verdiği desteğe teşekkür etti.


Öte yandan Kaleci Lokman ile yollarını ayıran siyah-beyazlılarda Serkan'ın dört sarı kart cezalısı olması nedeniyle bu hafta kadroda yer almayacağı, bu nedenle kaleci arayışlarının sürdüğü öğrenildi.

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff3lig3/h/20120130/altinay_seri_yakalamak_istiyoruz.html

Yorumlar (0)