banner212

banner211

Altınordu, Akyazı'da kapılarını açıyor

Ülkemizin en geniş kapsamlı futbol okulları organizasyon olan Altınordu Futbol Okulları, Akyazı’da da kapılarını açıyor.

Diğer 06.11.2020, 13:40 UTKU KAYNAR
Altınordu, Akyazı'da kapılarını açıyor
banner218

Ülkemizin en geniş kapsamlı futbol okulları organizasyon olan Altınordu Futbol Okulları, Akyazı’da da kapılarını açıyor. Çağlar Söyüncü, Cengiz Ünder, Ravil Tagir, Barış Alıcı ve Berke Özer gibi yıldızları futbola armağan eden, A Mili Takım’a 3, Genç Milli Takımlar’a 58 oyuncu  veren Altınordu, artık Akyazılı çocuklara da “İyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu” eğitimi verecek. Altınordu Futbol Okulları Direktörü Köksal Ferizcan, 146 futbol okulunun aynı standartlarda eğitim verdiğini belirterek, “Bu toprakların çocuklarına güveniyoruz ve Altınordu organizasyonunun temeline her zaman Altınordu Futbol Okulları’nı yerleştiriyoruz. Sistemin temeli ne kadar sağlam olursa kuracağınız organizasyon da o kadar uzun ömürlü ve sağlam olur” dedi. 

Altınordu Akyazı Futbol Okulları’nda 17 yıllık profesyonel futbolculuk kariyerini çocuklara aktaracak olan Fatih Sarı da Türk futboluna yeni yıldızlar kazandırmak amacıyla yola çıktıklarını vurguladı. Sarı, “Bu kapıdan adımını atan her çocuk önce iyi birey ve iyi vatandaş olmayı öğrenecek. İyi bir insana iyi futbolcu olmayı da öğretebilirsiniz” diye konuştu.

banner220
Yorumlar (0)