banner212

banner211

Ampute'den Balkanlıoğlu'na ziyaret

Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Diğer 04.10.2018, 16:13 UTKU KAYNAR
Ampute'den Balkanlıoğlu'na ziyaret

Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu'nu makamında ziyaret etti. Kulüp Başkanı Sinan Panta, kulüp çalışmaları hakkında Vali Balkanlıoğlu'na bilgi verdiklerini söyledi.

Türkiye Ampute Ligi'nde mücadele eden Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Panta, Başkan Yardımcısı Mehmet Talay, Dernek Avrupa Temsilcisi Halit Panta, Antrenörler Taner Durna,Tarık Arslan, Ayhan Panta, Sporcular Kenan Kayalak, Besim Özmen, Muhammed Ali Talay ve Tahir Osman Küser ile Sakarya Valisi Sayın İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret etti.

 TBESF Başkanlığının 2018/2019 sezonunda düzenleyeceği faaliyetler hakkında bilgi veren kulüp başkanı Sinan Panta; " “ Devletimizin yanımızda olmasından dolayı Engelli kardeşlerimizle mutlu olduğumuzu ifade edip,Her zaman yanımızda olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’e,Sakarya İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet Durmuş’a Valimiz nezdinde teşekkür ederiz" dedi. Panta ayrıca 2 Aralık Pazar günü Göktürk Engelliler Ampute ile oynayacaklara karşılaşmaya vali Balkanlıoğlunu davet etti.

Ziyaretten memnuniyetini belirten Vali İrfan Balkanlıoğlu “Engelli kardeşlerimizin spor yapmasına vesile olan sizleri kutluyorum. Devletimiz tüm spor tesisleri ile engelli kardeşlerimizin hizmetindedir.Sizler yeter ki bu kardeşlerimizin Spor yapmaları için bugün olduğu gibi yarında çalışmalarınızı yapın. Hepinize tekrar başarılar diliyorum..” dedi

Yorumlar (0)