ANKARA’YA SAKARYA’DAN İKİ İSİM

Kısa adı TÜMSAD olan ve merkezi Gaziantep ilinde bulunan Türkiye Tüm Spor Adamları Derneği olağan genel kurulu geçtiğimiz gün Gaziantep ASKF Binasında gerçekleştirildi. Mevcut Genel Başkan Vakıf Demir’in güven tazelediği kongrede Sakarya Spor Adamları Derneği ve TÜMSAD Sakarya Şube başkanı Zeki Öztürk ve yönetim kurulu üyesi Pınar Batman yönetim kuruluna seçildi.

Diğer 04.08.2021, 14:18 Alperen Durmuşkaya
ANKARA’YA SAKARYA’DAN İKİ İSİM

GÜVEN TAZELEDİ

Mevcut Genel Başkan Vakıf Demir’in güven tazelediği kongrede Sakarya Spor Adamları Derneği ve TÜMSAD Sakarya Şube başkanı Zeki Öztürk ve yönetim kurulu üyesi Pınar Batman yönetim kuruluna seçildi. 81 vilayette örgütlenmeye giden ve şuana kadar Sakarya dahil 58 ilde örgütlenen TÜMSAD aynı zamanda Federasyonlaşma kararı alınarak merkezini Başkent Ankara’ya taşıyor.

TEŞEKKÜR EDERİM

Sakarya Spor Adamları Derneği ve TÜMSAD Sakarya Şube başkanı Zeki Öztürk, yaptığı açıklamada, "Sakarya ilimizi Ankara’da temsil edecek olmamızdan dolayı çok mutluluk duyuyoruz. Yakın bir zamanda Ankara’da tüm illerin şube Başkanları ile bir araya gelerek geniş çaplı bir toplantı yapacağız. Akabinde yönetim kurulu olarak Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunacağız. Ziyaretlerimizden biri de Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na olacak. Bu vesile ile bizi bu göreve layık gören  Genel Başkanımız Vakıf Demir’e teşekkür ederim" dedi.

TEMSİL EDECEĞİZ

Sakaryalı yönetici Sakarya'nın başarılı Judo antrenörü Pınar Batman ise yaptığı açıklamada, "Öncelikle spor adına beni bu güzel oluşuma layık gören Zeki Öztürk başkanıma ve Sn. Vakıf Demir genel başkanımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Spor adına Dernek Başkanımız ile birlikte Ankara'da ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz" dedi.

Yorumlar (0)