Spor Toto Süper Lig'in 19." />

banner212

banner211

Arif Erdem: Burak'ı durduramadık


Spor Toto Süper Lig'in 19.

Diğer 07.01.2012, 20:06
Arif Erdem: Burak'ı durduramadık
banner218


Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında kendi sahasında Trabzonspor'a 2-0 mağlup olan İBB'nin teknik direktörü Arif Erdem maçtan sonra yaptığı açıklamada maçı kaybetmeyi hak etmediklerini söyledi.


Genç teknik adam maç ile ilgili şunları belirtti:


"Oyuna iyi başlamıştık fakat özellikle 15. dakikadan sonra Trabzonspor'un formda hücum oyuncularına vermememiz gereken pozisyonlar verdik.
İkinci yarıda ise oyuna hakim olan tarafın biz olduğumuzu düşünüyorum. İstediğimiz pozisyonları yakalarken, 80. dakikada golü yedik. Burak'ı hepimiz biliyoruz, çok yetenekli ve tutulması zor olan bir isim. Ona karşı her an çok dikkatli olmalıydık. Yaptığımız saliselik bir hata bize pahalıya mal oldu. Bu dakikadan sonra ikinci golü yememizi normal karşılıyorum. Çünkü bütün savunmacılarımız gol aramak için ileri çıkmıştı. Beraberlik için risk aldığımız dakikalarda kalemizde ikinci golü gördük yedik.
İkinci yarı iyi olan taraf bizdik. İstediğimiz oyunu sahaya yansıttık. Yaptığımız basit hatalardan gerekli dersi çıkarmalıyız. Benim fikrime göre skor maçın hakkını yansıtmadı, bu maç berabere bitebilirdi. Trabzonspor'u da tebrik ediyorum."

Yorumlar (0)