banner212

banner211

Arifiyeli bisikletçiler tutulmuyor

Türkiye Bisiklet Federasyonunun 2012 yılı faaliyet programında yer alan ve  06-08 Temmuz 2012  tarihlerinde Çorum ilinde yapılan Hitit Kupası Kulüpler Puanlı bisiklet yarışmalarında Arifiye li Bisikletçiler rakiplerini geride bıraktı.

Diğer 09.07.2012, 16:25
Arifiyeli bisikletçiler tutulmuyor
banner218
Türkiye Bisiklet Federasyonunun 2012 yılı faaliyet programında yer alan ve  06-08 Temmuz 2012  tarihlerinde Çorum ilinde yapılan Hitit Kupası Kulüpler Puanlı bisiklet yarışmalarında Arifiye li Bisikletçiler rakiplerini geride bıraktı.Cumartesi günü yapılan yol yarışmalarında 2 liği kazanan yıldız B sporcular,  Pazar günü yapılan Kriteyum yarışmalarında ise 3. olma başarısı gösterdiler. Onur Turgut-Serhat Mercan-Muratcan İleri-Ertuğrul Ademoğlu' dan oluşan takımız kategori olarak 2 yıl daha geriden gelmekteler.

Arifiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü  ve Kulüp  Başkanı İbrahim ARKAN:

"1 yıl gibi kısa zamanda kurulan ve ilçemizdeki minik ve yıldız sporculardan oluşan bisikletçilerimizin başarısı bizleri daha da şevklendirmekte. Milli Sporcumuz Onur Turgut İlçe kulübümüzü temsilen Milli takımda yarışma başarısı gösterdi. Geçen Hafta sonu Almanya da yapılan Yaş grupları yarışmalarında Türkiye'yi temsilen katıldı.Önümüzdeki günlerde yine Almanya Münih' te yapılacak Uluslar arası yarışmalara katılacak. İlçemizdeki bu çalışmalarımızda bizleri yalnız bırakmayan İlçe Kaymakamımız Birol KURUBAL' a, Belediye Başkanımız İsmail KARAKULLUKÇU' ya ,ilçemiz kamu kurum ve kuruluşlara en içten teşekkürlerimi sunarım.Daha güzel işler başaracağız. Alt yapımız ve ekibimiz bunu başaracak güçte."

[gallery link="file" columns="2" orderby="title"]

Yorumlar (0)