banner212

banner211

Atıcılar Avrupa Üçüncüsü Oldu

Diğer 20.03.2019, 14:28 UTKU KAYNAR
Atıcılar Avrupa Üçüncüsü Oldu
banner218

Hırvatistan’ın Osijek şehrinde düzenlenen Havalı Silahlar Avrupa Şampiyonası'nda bugün genç bayanlar tabanca kategorisinde hedef başına geçen Milli Sporcularımız, 46 Ülke arasında takım halinde Avrupa Üçüncüsü oldu. 


    İlk kez Milli Takıma yükselen Işıl Kaçar , Genç bayanlar tabanca kategorisinde başarılı atışları ile İlayda Tarhan ve  Yasemin Beyza Yılmaz ile birlikte Milli Takıma Avrupa Üçüncülüğünü kazandırmayı başardı.  


    İlimiz Antrenörlerinden Gökhan Aydın İle birlikte Hırvatistan’daki Avrupa Şampiyonasına katılan Milli Sporcumuz Ece Bıçakcı ise, büyük bayanlar tabanca kategorisinde madalya almak için 21 Mart 2019 Perşembe günü hedef başına geçecek. 
    

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel; “İlk kez ilimizi Avrupa Şampiyonasında temsil eden Milli Sporcumuz Işıl Kaçar’ı tebrik ediyorum. Sporcumuz, Sakarya ve Milli Takım tarihi bir başarıya imza attı. Şimdi sırada Ece Bıçakcı var. İnşallah Şampiyonadaki Diğer Milli Sporcumuz olan Ece Bıçakçı’da başarılı sonuçlar ile bayrağımızı göndere çektirir ve ülkemize madalya kazandırır. Sporcularımızı yetiştiren aileleri ve antrenörlerine teşekkür ediyorum  bu başarıda en büyük pay onlarındır. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. “ şeklinde konuştu.
 

Yorumlar (0)