banner212

banner211

Avrupa Şampiyonlarını ağırladık

Dünya Kupası öncesinde Bolu’da kamp yapan Ampute Milli Futbol Takımı’nı Ampute Futbol Kulübü Başkanı Sinan Panta'nın konuğu olarak Sakarya'da ağırlandı

Diğer 14.08.2018, 17:55 UTKU KAYNAR
Avrupa Şampiyonlarını ağırladık

Dünya Kupası öncesinde Bolu’da kamp yapan Ampute Milli Futbol Takımı’nı Ampute Futbol Kulübü Başkanı Sinan Panta'nın konuğu olarak Sakarya'da ağırlandı.Engelsiz Kafe’de verilen yemekte şampiyonluk pastası da kesildi.

BÜYÜK İLGİ

Ampute Futbol Kulübü Başkanı Sinan Panta, Ampute Dünya Kupası öncesinde Bolu’da kampta bulunan Ampute Milli Futbol Takımı’nı Engelsiz Kafe’de akşam yemeğinde ağırladı. Yemeğe Adapazarı Belediye Başkan Yardımcımız Rıdvan Sezer, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, TÜFAD Başkanı Tamer İlaçan, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, Gazi Metal A.Ş.Muhasebe Müdürü Gani Erdoğan, Ampute Milli Takımı ve sporcuları katıldı.

MİLLİ GURURUMUZ

ASKF Başkanı Yaşar Zımba, yemekte Ampute Milli Takımını ilimizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Zımba, “Önemli bir akşamda bir araya geldik. Avrupa şampiyonu olarak bizi gururlandıran Milli Takımımıza Dünya Kupası7nda da başarılar diliyorum” dedi. Yemeğin sonunda Avrupa Şampiyonu Milli Takım için hazırlanan pasta protokol üyeleri ve takım kaptanı tarafından kesildi. Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Panta da yemekte kendilerini bırakmayan dostlarına teşekkür etti.

Yorumlar (0)