banner212

banner211

Badminton il birinciliği Sapanca’da yapıldı

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Sapanca’da ortaklaşa düzenlediği okullar arası ‘Badminton İl Birinciliği Yarışması’ sona erdi.

Diğer 21.12.2017, 10:49 21.12.2017, 10:57 UTKU KAYNAR
Badminton il birinciliği Sapanca’da yapıldı
2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılı Gençlik Hizmetleri ve Spor Sakarya İl Müdürlüğü Okul Sporları Biriminin düzenlediği liseler arası gençler badminton il birinciliği müsabakaları Sapanca'da gerçekleşti.

BAYANLAR

Sapanca Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen karşılaşmalar sonunda bayanlarda birinci Akyazı Konuralp Anadolu Lisesi, ikinci Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Anadolu Lisesi, üçüncü ise Akyazı Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.
Foto galeriye git

ERKEKLER

Erkekler kategorisinde ise birinci Adapazarı Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ikinci Serdivan Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi, üçüncü Akyazı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, dördüncü Erenler Şen Piliç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.

MADALYALAR

Dereceye giren takımlara madalya ve kupaları Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Sapanca Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürü Mehmet Uçar, Milli Takım Antrenörü Adnan Bak ve okul öğretmenleri tarafından takdim edildi. 

Yorumlar (0)