Bordo-mavili kulübün, Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderdiği özel durum açıklamasında, ''Profesyonel futbolcumuz Barış Ataş'ın Mersin İdman Yurdu Spor Kulübüne kiralanması konusunda anlaşmaya varılmıştır." />

banner212

banner211

Barış Ataş bedelsiz Mersin'de


Bordo-mavili kulübün, Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderdiği özel durum açıklamasında, ''Profesyonel futbolcumuz Barış Ataş'ın Mersin İdman Yurdu Spor Kulübüne kiralanması konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Diğer 01.02.2012, 13:57
Barış Ataş bedelsiz Mersin'de
banner218


Bordo-mavili kulübün, Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderdiği özel durum açıklamasında, ''Profesyonel futbolcumuz Barış Ataş'ın Mersin İdman Yurdu Spor Kulübüne kiralanması konusunda anlaşmaya varılmıştır. 2011-2012 futbol sezonu sonuna kadar Mersin İdman Yurdu Spor Kulübüne bedelsiz olarak kiralık verilmesi konusunda, futbolcu Barış Ataş ve Mersin İdman Yurdu Spor Kulübü ile anlaşma sağlanmıştır'' denildi.


Trabzonspor'a 2010 yılında Diyarbakırspor'dan 3 yıllık sözleşme ile transfer olan Barış Ataş, bordo-mavili formayı bu sezon sadece Ziraat Türkiye Kupası'nda İstanbul Güngörenspor karşısında giyebildi.


SporExpres.com 
Yorumlar (0)