banner212

banner211

"Başarı için zamana ihtiyaç var"

Spor Toto 3.

Diğer 16.02.2012, 11:30
banner218
Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta mücadele eden Kırıkhanspor'un çiçeği burnundaki teknik direktörü Mustafa Aksu, başarı için zamana ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan Ümraniyespor karşılaşmasında ilk kez Kırıkhanspor'un başında Aksu, "Ümraniyespor karşılaşması bizim için başlangıç noktası olabilirdi. 3 puan alarak, rahatlayıp daha iyi hareket etme imkanımız olabilirdi. Ama olmadı sahadan 1 puanla ayrıldık. Maçı değerlendirecek olursak ilk yarı denk takımların mücadelesi şeklinde geçti. 2. yarı ilk 15 dakikada rakibe göre daha üstün bir futbol sergiledik. Yakaladığımız pozisyonları değerlendiremedik. Maçın son dakikalarında ise son
hamleleri yapmamıza karşın sonucu değiştiremedik" dedi.Maçtan 2 gün önce göreve başladığını ve oyuncularla yeni tanıştığını dile getiren Aksu, ilerisi için taraftarlara şu mesajı verdi:


"Kırıkhanspor bireysel özellikle oyunculardan kurulu olmasına karşın, takım olma ve oluşturma konusunda sıkıntı var. Futbolcular yeteneklerini takım performansına dönüştüremiyorlar. Ayrıca bir kaç maçlık kazamamanın stresi var. Tüm bu eksikliklerin ortadan kalkması ve başarının oluşması için zamana ihtiyaç var. Mücadele gücü yüksek, pozisyon üretebilen ve sonuca gidebilen bir takım oluşturma çalışmalarımıza alınacak bir galibiyette etki olacaktır. Taraftarlarımızın beklediği Kırıkhanspor çok yakında
sahalarda olacaktır."Teknik direktör Mustafa Aksu, takımda Hasan Karaduman ve Oğuzcan'ın sakatlıklarının devam ettiğini, cezalı oyuncunun ise bulunmadığını kaydetti.


Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff3lig1/h/20120216/basari_icin_zamana_ihtiyac_var.html

banner220
Yorumlar (0)