banner212

banner211

Başkan Yüce, Eymen', unutmadı

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Çakmak ailesini ziyaret ederek SMA hastası olan minik Eymen’in doğum günü kutladı.

Diğer 28.03.2021, 13:17 UTKU KAYNAR
Başkan Yüce, Eymen', unutmadı
banner218


Sakarya'nın Erenler İlçesi Değirmendere Mahallesi'nde yaşayan Çakmak çiftinin 1,5 yaşındaki çocukları Eymen Çakmak, SMA hastalığı ile mücadele ediyor. Sakaryaspor'un taraftar topluluğu tarafından evinin dışında meşalelerle yapılan doğum günü sonrasında bu kez Eymen bebeği Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ziyaret etti.
AİLEDEN BİLGİ ALDI

Ailesine ve Eymen'e moral vermek, SMA Hastalığına farkındalık oluşturmak amacıyla yeşil siyah balonlar ve atkılar ile Eymen'in evine giden Yüce, koronavirüs kurallarına uyarak doğum günü kutladı. Bir süre aile ile sohbet eden Yüce, Eymen’in sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Çakmak çifti ise Başkan Ekrem Yüce’nin ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.
MORAL VERDİ
Pandemi nedeniyle bir tek Başkan Ekrem Yüce'nin odasına girip sterilize edilmiş Sakaryaspor atkısı bırakıldığı o anlarda duygu dolu anlar yaşandı. Eymen'e sürpriz doğum günü ziyaretinde bulunan Başkan Yüce; "Eymen Bebeği doğum gününde ziyaret ettik. Ailesiyle sohbet ettik. Yavrumuza şifa dileklerimizi ilettik. Sakarya olarak Eymen için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz" dedi.


 

banner220
Yorumlar (0)