banner212

banner211

Başsavcı'dan Öztürk'e plaket..

Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ergün Tokgöz makamında kabul ettiği Fethiyespor Başkanı İsmail Öztürk'e plaket ve teşekkür belgesi verdi.

Diğer 16.02.2012, 10:00
Başsavcı'dan Öztürk'e plaket..
banner218
Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ergün Tokgöz makamında kabul ettiği Fethiyespor Başkanı İsmail Öztürk'e plaket ve teşekkür belgesi verdi.

Yapılan ziyarette Fethiyespor’un son dönemlerdeki başarılı performansı da değerlendirilirken; Başsavcı Ergün Tokgöz Fethiyespor’un çok daha iyi yerlere gelmesi için başarı dileklerini iletti. Ziyarete Fethiyespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Türk ve Teknik Direktör Beyhan Çalışkan ile eski yöneticilerden Ali Yanık da katıldı.Ziyarette konuşan Fethiyespor Kulübü Başkanı İsmail Öztürk “Camiamız adına güzel birlikteliklerimiz var. Sayın Başsavcımızla sezon başında düzenlenen yemekte tanışmıştık. Kendisinin sıcaklığı bizi ziyadesiyle memnun ediyor” dedi.Fethiye Kapalı Cezaevi Müdürü Göksal Korkmaz, Başkan İsmail Öztürk’e özellikle Fethiye Kapalı Cezaevi'ndeki hükümlü ve personele verdiği katkılardan dolayı teşekkür etti.Fethiyespor Teknik Direktörü Beyhan Çalışkan ise “Sayın Başsavcımızın bizi buraya davet etmesi bizi çok mutlu etti. Fethiyespor olarak onlara layık olmaya çalışıyoruz. Fethiyespor’u hep beraber yüceltmeye çalışıyoruz” dedi.Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ergün Tokgöz Alanyaspor karşısında alınan galibiyetten dolayı oyuncu ve teknik kadroyu kutlayarak başladığı konuşmasında, “Fethiyespor’un gerek reklam gerekse sportif aktivite olarak bu bölgeye sağladığı katkı tartışılmaz. Başarıların artarak devam edeceğinden eminim. Sayın hocam duruşu ile profesyonel futbolculuk dönemindeki tecrübeleri ile Fethiyespor’a büyük katkılar sağlayacağını düşünüyorum” dedi.Yaklaşık 1 saat süren ziyarette Fethiyespor’un mevcut durumu ve bu yılki hedefleri değerlendirildi.

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligkirmizi/h/20120216/bassavcidan_ozturke_plaket.html

Yorumlar (0)