banner212

banner211

Beden Eğitimi Öğretmenlerinden Çelikel’e Ziyaret

Beden Eğitimi Öğretmenleri şuan kurulum aşamasında olan dernek hakkında bilgilendirme yapmak için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’e ziyarette bulundular.

Diğer 16.06.2016, 16:00 16.06.2016, 16:06 UTKU KAYNAR
Beden Eğitimi Öğretmenlerinden Çelikel’e Ziyaret
banner218
 Türkiye'nin birçok ilinde bulunan Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği'nin Sakarya ilinde de kurulmasına yönelik, ilde görev yapan Beden Eğitimi Öğretmenleri şuan kurulum aşamasında olan dernek hakkında bilgilendirme yapmak için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel'e ziyarette bulundular.

Kurulum aşamasında olan dernek, ilimizde sayıları yaklaşık 500 olan Beden Eğitimi Öğretmenleri arasında iletişimin sağlanması, üyelerin sosyal gereksinimlerinin karşılanması, güç birliğinin oluşturulması, mesleki sorunların belirlenerek çözümler üretilmesi, öğretmenlerimizin mesleki gelişimini sağlamak ve Türk sporunun gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Karşılıklı fikir alışverişi ve görüşlerin paylaşıldığı ziyarette, kendisi de Beden Eğitimi Öğretmeni olan Çelikel kurulum aşamasında olan derneğe gerekli desteği vereceğini belirterek, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yorumlar (0)