Fenerbahçe yenilgisi Beşiktaşlı yöneticileri çileden çıkardı." />

banner212

banner211

Beşiktaş'ta yenilginin faturası kesildi

Fenerbahçe yenilgisi Beşiktaşlı yöneticileri çileden çıkardı.

Diğer 07.02.2012, 15:22
Beşiktaş'ta yenilginin faturası kesildi
banner218

Fenerbahçe yenilgisi Beşiktaşlı yöneticileri çileden çıkardı. Yenilginin ardından takımıda sıkı yönetim uygulamaya karar veren yönetim futbolcuların özel hayatlarına bile sınırlama getirmeye karar verdi.

Siyah-beyazlılarından Genel Koordinatörü Tayfur Havutçu, futbolculardan bazılarının gece hayatına takıldığını ifade ederek alınacak tedbirleri açıkladı.

Havutçu; "Bir futbolcu bu kadar eğlenmeye çıkmaz. Kimlerin gezdiğini biliyorum. Ceza vermeye başlayacağız" dedi.

Yönetmeliği biliyorlar

Özellikle yabancı futbolcuların cezalı oldukları dönemlerde takımla birlikte olmaktan ziyade gece kulüplerinde boy göstermeleri takımın genel koordinatörü Tayfur Havutçu'yu kızdırdı. Geçtiğimiz sezon takımın başında olan Havutçu, Bugün'e çarpıcı açıklamalar yaptı. Havutçu, "Profesyonel bir futbolcu bu kadar eğlenmeye çıkmaz. Kimlerin gece gezdiğini biliyorum. Futbolcular ceza yönetmeliğini bilmelerine rağmen uymuyorlar. Bu duruma bir çare bulacağız. Cezalar yolda" ifadelerini kullandı.

Zaten izin veriyorum

İzin günlerinde futbolcularına "Gezin, dolaşın" dediğini kaydeden Havutçu, "Profesyonel bir futbolcu zaten bu yoğun maç programında bu kadar eğlenmemesi gerektiğini bilir" dedi. Havutçu şöyle devametti: "Daha önce bazı oyuncuları pek çok kez uyardık ancak dinlemediler. Devre arasında futbolcularımıza "ceza yönetmeliği" imzalatmıştık. Bu sözleşme kart cezası görme, gece gezmelerini, disiplin konularını kapsıyor. Ağır cezalar göreceklerini bilerek imzaladı oyuncularımız. Ancak hala bu kurala uymayanlar var."

Çete alemde

Ülkesi Portekiz'den geç dönen ve kulübün parasını yatırdığı halde klinikte tedavi olmayan Quaresma, son günlerde sık sık gece küleplerinde görülüyor. Vatandaşı Fernandes ise Fenerbahçe derbisini tribünden izlemek yerine Nişantaşı'nda bir barda yakalanması teknik heyetin tepkisini çekmişti.

Yorumlar (0)