banner212

banner211

BİLARDO’DA 23 NİSAN COŞKUSU

Platin Bilardo ve Sakarya Bilardo Sevenler Derneği tarafından 3 Bant Bilardo Turnuvası’nda Erkan Yıldırım birinciliğe uzandı

Diğer 26.04.2019, 16:35 UTKU KAYNAR
BİLARDO’DA 23 NİSAN COŞKUSU
banner218

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Platin Bilardo ve Sakarya Bilardo Sevenler Derneği tarafından bilardo turnuvası düzenlendi. 3 Bant Bilardo Turnuvası’nda şampiyonluk kupası Erkan Yıldırım’ın oldu.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 3 Bant Bilardo Turnuvası’nda heyecan sona erdi. Platin Bilardo ve Sakarya Bilardo Sevenler Derneği tarafından düzenlenen 120 sporcunun katılımıyla 5 gün süren turnuvada bir birinden çekişmeli maçlar oynandı. Turnuvada birincilik kupasını Erkan Yıldırım kazanırken, Ercan Arabul ikinci, Ahmet Talha İşcan ile Bülent Afacan üçüncü oldu. Turnuvada birinci olan Erkan Yıldırım’a kupasını Sakarya Bilardo İl Temsilcisi Emre Kale takdim etti. Turnuva ikincisi Ercan Arabul’a kupasını Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ünal Erkorkmaz verirken Turnuvayı üçüncü tamamlayan Ahmet Talha İşcan’a kupasını SAÜ BESYO Öğretim Üyesi Nesim Yalvarıcı, Bülent Afacan’a ise kupasını Sakarya Bilardo Sevenler Derneği Başkanı Barış Yazıcıoğlu takdim etti.

KALE TEŞEKKÜR ETTİ

Sakarya Bilardo İl Temsilcisi Emre Kale turnuvaya katılan tüm sporculara teşekkür etti. Kale, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resmi turnuvamızı hayırlısıyla bitirdik. Yaklaşık 120 kişinin katılımı ile düzenlenen turnuvada bize ev sahipliği yapan ve salonunu bize açan başta Ercan İşcan’a teşekkür ederim. Turnuvanın başından sonuna kadar yanımda olan ve turnuvamıza yardımda bulunan Barış Yazıcıoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür ederim, ayrıca Akyazı ve Karasu’da ki salon sahibi Alaattin Aydoğdu ve Sedat Ertürk arkadaşlarıma desteklerinden dolayı ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Katılımda bulunan tüm arkadaşlarıma ve dereceye giren arkadaşlarımızı da kutluyorum” dedi. 

Yorumlar (0)