banner212

banner211

Bilardonun en iyileri Karasu'da buluştu

Türkiye Bilardo Federasyonu tarafından düzenlenen Sakarya elemeleri Karasu'da gerçekleştirildi.

Diğer 11.09.2018, 19:09 11.09.2018, 19:54 UTKU KAYNAR
Bilardonun en iyileri Karasu'da buluştu
banner218

Türkiye Bilardo Federasyonu tarafından düzenlenen Sakarya elemeleri Karasu'da gerçekleştirildi.

TBF Sakarya İl Kontenjan turnuvası 2-9 Eylül tarihleri arasında Karasu ilçesinde yapıldı.  Bilardoİl Temsilcisi Mehmet Boyacı 8 gün süren müsabakaların başarı ile tamamlandığını belirterek ; “Turnuvamızda 82 kayıtlı 70 asıl sporcu yer aldı ve 8 gün boyunca heyecanlı anların yaşandığı organizasyonda toplamda 114 adet maç oynandı. Turnuvaya katılan tüm sporcularımızı tebrik ederken, bizlerden desteklerini esirgemeyip her fırsatta yanımızda olan Karasu Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

SPORUN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ

Yarı final ve final maçlarını yakından takip eden Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu turnuva sonrası yapmış olduğu açıklamada; “İlçemizde ilki düzenlenen 3 Bant Bilardo Şampiyonası Sakarya İl Elemelerinin yarı final ve final maçlarını izledik. Heyecanlı ve güzel anlara şahitlik ettik. Centilmenliğin ön planda olduğu, matematik, denge, strateji ve psikoloji gibi önemli başlıkları içerisinde arındıran bu sporun ilçemizde yayılması için önemli altyapılar hazırladık ve bu yöndeki çalışmalarımız devam edecektir. Turnuvanın yapıldığı Elit Kafe işletmecisi Sedat Ertürk’e ve Final müsabakalarının yapıldığı AR-Mİ Spor Kompleksi işletmecisi Erdoğan Demirtekin’e özellikle teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

KUPALARINI ALDILAR

Turnuvada 8 gün süren müsabakaların ardından 1'inci olan Olan Erkan Yıldırım ödülünü Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nun elinden aldı. 2'inci olan Zülküf Babacan'a ödülünü İlçe Gençlik Hiz.ve Spor Müdürü Kemal Ataç verirken turnuvanın 3'üncücü Muammer Rahmet ödülünü Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu verdi.

Yorumlar (0)