Galatasaray'ın yenilmesiyle zirveye yaklaşma yolunda büyük şans yakalayan Fenerbahçe, bu fırsatı geri tepmedi ve Mersin İdman Yurdu'nu 2-1 yendi." />

banner212

banner211

Bin Bir Gece Masalı

Galatasaray'ın yenilmesiyle zirveye yaklaşma yolunda büyük şans yakalayan Fenerbahçe, bu fırsatı geri tepmedi ve Mersin İdman Yurdu'nu 2-1 yendi.

Diğer 30.01.2012, 10:10
Bin Bir Gece Masalı
banner218

Galatasaray'ın yenilmesiyle zirveye yaklaşma yolunda büyük şans yakalayan Fenerbahçe, bu fırsatı geri tepmedi ve Mersin İdman Yurdu'nu 2-1 yendi. Liderle arasındaki puan farkını 2'ye indiren sarı-lacivertli ekip bu sonuçla lig tarihinde 1000 galibiyete ulaşan ilk takım unvanını
elde etti...

Karlı bir İstanbul gecesinde taraftarının karşısına çıkan Fenerbahçe, şanlı tarihine altın bir sayfa daha ekledi. Sarı-lacivertli ekip, buz gibi havaya rağmen tribünleri dolduran vefakar taraftarının bu sevgisini karşılıksız bırakmayıp Mersin İdman Yurdu'nu 2-1 yendi ve profesyonel lig tarihinde 1000 galibiyete ulaşan ilk takım unvanını elde etti.


Fenerbahçe'nin eleştirilen golcüsü Bienvenu, 8'inci dakikada takımını 1-0 öne geçirdi. 39'da Stoch jeneriklere geçecek gollerinden birini daha attı ve skoru 2-0 yaptı. Konuk takımın tek sayısı 57'de Nduka'dan geldi. İlk yarıda varlık gösteremeyen ve şutu bile olmayan Mersin, maçın son anlarında Fenerbahçe savunmasına ecel terleri döktürdü.

banner220
Yorumlar (0)