banner212

banner211

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Karasuspor’un başarılı futbolcuları Berkhan Kartal, Bedirhan Kartal, Kaan Aksu, Kaan İskender, Emre Kürküt,Hacı Bilal Yıldırım, Semih Bayrak gazetemize özel açıklamada bulundular.

Diğer 29.04.2020, 16:50 Alperen Durmuşkaya
BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ
banner218

ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Berkhan Kartal” Lige iyi bir başlangıç yaptık ve grup şampiyonu olarak emeklerimizin karşılığını aldığımızı düşünüyorum önümüzde zorlu bir Play-Off var iyi bir takımız daha öncede Play-Off oynadık ve şampiyon olmuştuk. Tecrübeli bir takımız burada tamamiyle bir aile ortamı var hedefimiz Karasuspor’u hakettiği yere Bölgesel Amatör Lige çıkarmak bunun içinde elimizden geleni yapacağız. Ligin geneline baktığımız zaman sezon başından beri süren bir üstünlüğümüz var bu üstünlüğümüzü Play-Off’ta da sürdürmek istiyoruz. hedefimiz şampiyon olmak” dedi.

FORMANIN AĞIRLIĞI VAR

Bedirhan Kartal” Yıllardır kardeşim Berkhan ile birlikte Karasuspor forması giyiyoruz. İkimizde bu formanın ağırlığını çok iyi biliyoruz. Bu sezon bizim için çok iyi geçti A grubunu lider olarak tamamladık. asıl hedefimiz Play-Off’ta şampiyon olmak diğer takımlara göre daha avantajlıyız bu takımda olan kişiler farklı takımlarda ve Karasusporda şampiyonluk ve Play-Off tecrübesini yaşadılar. Bu avantajı en iyi şekilde kullanmak istiyoruz. Bu yolun sonunda inşallah şampiyon olacağız. Umarım daha üst liglerde mücadele edeceğiz Play-Off’lar tabiki zor olacak ama elimizden geleni yapacağız hedefimiz şampiyon olmak” dedi.

GERİ DÖNECEĞİZ

Kaan Aksu” Futbola Karasuspor alt yapısın da başladım. Bu forma bu takım benim için çok kutsal hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz. İlk önce hedefimiz olan grup Şampiyonluğunu elde ettik. Şimdi ise Play-Off şampiyonluğu bu takımda çok güzel bir aile ortamı var bizim en büyük gücümüz bu inşallah ait olduğumuz yere Bölgesel Amatör Lige geri döneceğiz. Hedefimiz daha üst liglerde olmak Karasuspor bunu sonuna kadar hak ediyor. İnşallah bu yolun sonunda şampiyon olacağız” dedi.

GURUR DUYUYORUM

Kaan İskender” Öncelikle şunu söylemek isterim ki Karasuspor gibi değerli bir kulüpte oynamaktan gurur duyuyorum. Amacım bu kutsal forma ya layık olmak. Sezon benim ve takım arkadaşlarım için çok iyi geçti. İlk hedefimiz olan grup şampiyonluğuna ulaştık.Hedefimiz Play-Off’lar da şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lige çıkmak bu güce sahibiz takım içinde çok iyi bir aile ortamı var herkes birbirine yardım ediyor. Tek hedefimiz Karasuspor’u şampiyon yapmak”dedi

YOLUN SONU ŞAMPİYONLUK

Emre Kürküt” Karasuspor’a geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig’de oynarken transfer oldum. Maalesef talihsiz bir şekilde Süper Amatör Lige düştük. Yapılan yeni yapılan yapılanma doğrultusunda takımda kaldım. Hedefim Karasuspor ile şampiyonluk yaşamak bunun için elimden gelen bütün çabayı takım arkadaşlarım ile göstereceğiz. Sezona iyi başlamıştık iyi bitirdik. hedefimiz olan grup şampiyonluğuna ulaştık. Play-Off’lar zorlu geçecektir. Ama biz iyi bir takımız hata yapmadan ilerlemek istiyoruz. İnşallah Yolun sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz” dedi.

HEDEFİMİZ ÜST LİGLER

Hacı Bilal Yıldırım” Daha farklı Sezonlarda Karasuspor forması giydim. Birde şampiyonluk yaşadım. Biz bu ligin takımı değiliz. Hedefimiz daha üst ligler umarım hedeflerimizi gerçekleştiririz. Sezonu değerlendirecek olursak güzel ve keyifli bir sezondu. Hedeflediğimiz gibi grup şampiyonu olarak tamamladık. Önümüzde Play-Off var burada da en iyi şeklide mücadele ederek şampiyon olmak istiyoruz. Umarın zevkli ve mücadeleci bir Play-Off olur. Bizim tek hedefimiz var oda Karasuspor’un şampiyon olması” dedi.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Semih Bayrak” Yıllardır, Karasuspor forması giyiyorum bu kulüpte sevinçlerim de oldu. Üzüntülerim de öncelikle şunu söylemek isterim ki bu formaya hizmet ettiğim için çok mutluyum. Bu sene iyi bir başlangıç yaptık. ve iyi bir şekilde bitirdik. önümüzde bir Play-Off macerası var daha önce Play-Off oynamış bir oyuncuyum bizim için rakiplerin kim olduğunun bir önemi yok tabi ki hepsine saygı duyuyoruz. Ama bizde oraya şampiyonluk için çıkıyoruz. İnşallah Play-Off’ları en iyi şekilde bitirerek şampiyon olmak istiyoruz. Takım olarak birbirimize güveniyoruz. Hep birlikte şampiyon olacağız”dedi.

banner220
Yorumlar (0)