banner212

banner211

Birlikten kuvvet doğar

Sakarya Spor İl Temsilcileri Spor Adamları Derneği'nin düzenlediği tanışma ve dayanışma toplantısında bir araya geldi.

Diğer 11.05.2018, 11:19 11.05.2018, 11:25 UTKU KAYNAR
Birlikten kuvvet doğar
 

Sakarya Spor İl Temsilcileri Spor Adamları Derneği'nin düzenlediği  tanışma ve dayanışma toplantısında bir araya geldi.

 

Sakarya Spor Adamları Derneği ilimizde görev yapan Spor İl Temsilcilerini düzenlediği yemekte bir araya getirdi. Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Sakarya Valilik Basın Müdürü Hüseyin Bahar, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Murat Acar'ın da katıldığı toplantıda Spor İl Temsilcileri ile birlikte Sakarya'da spor alanında yapılabilecek aktiviteler hakkında görüş alışverişi yapıldı.

 

Beylik Kebap'ta düzenlenen tanışma yemeğine Halter İl Temsilcisi  Recep Ülken, Basketbol İl Temsilcisi Alpay Alev, Judo İl Temsilcisi Bayram Akdemir, Masa Tenisi İl Temsilcisi Mesut Kırdar, Karate İl Temsilcisi Hikmet Şaha, Biladro İl Temsilcisi Mehmet Boyacı, Bisiklet İl Temsilcisi Serkan Cerrrahoğlu, Briç İl Temsilcisi Cevdet Güngör, Voleybol İL Temsilcisi Mehmet Akova, Hava Sporları İl Temsilcisi Güngör Şen, Yüzme İl Temsilcisi Yunus Atay  ve Sakarya Spor Adamları Derneği Başkanı Zeki Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

SORUNLARI BİRLİKTE ÇÖZELİM

Toplantıda bir konuşma yapan Sakarya Spor Adamları Derneği Başkan'ı Zeki Öztürk spor şehri olan Sakarya'da spor faaliyetlerine katkı yapmak için derneği kurduklarını belirterek, " Sakarya bir çok branşta başarılı sporcular yetiştiren bir şehir bizde bu şehirde spor adına nelere destek olabilir düşüncesi ile yola çıktık. Böyle bir toplantıyı çok önceleri planlamıştık ama bugüne kısmet oldu. Birlikten her zaman güç doğar bu yüzden spor il temsilcilerimiz ile bir araya gelelim sorunları yapılması gerekenleri birlikte konuşalım istedik" ifadelerini kullandı.


MİLLİ EĞİTİM HER PROJE AÇIK

Sakarya Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş toplantıda yaptığı konuşmasında kendisininde sporcu bir aileden geldiğine değinerek; " Spor, eğitim sistemimiz iç,inde olmazsa olmsa bir unsurdur. Gençlerimizi, çocuklarımız kötü alışkanlıklardan teknoloji bağımlılığından uzaklaştırmak için elimizdeki en büyük güç spor. Bu yüzden Milli Eğitim olarak her türlü spor faaliyetine önem veriyoruz. Burada siz il temsilcilerimizin önünde bir kez daha dile getiriyorum  Milli Eğitim Müdürlüğü olarak spor alanında yapılacak her türlü proje ve faaliyete destek vermeğe hazırız.için


 

Spor Adamları Derneği Başkanı Zeki Öztürk toplantıya katılan herkese teşekkür ederek desteklerinden ötürü Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'a, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu adına Basın Müdürü Hüseyin Bahar'a ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Murat Acar'a desteklerinden ötürü plaket takdim etti.

Yorumlar (0)