banner212

banner211

Bisiklet takımından Salcano'ya ziyaret

Salcano Sakarya Büyükşehir Belediyesi bisiklet takımı Salcano fabrikasını ziyaret etti.

Diğer 02.05.2018, 14:21 02.05.2018, 14:22 UTKU KAYNAR
Bisiklet takımından Salcano'ya ziyaret
 

Salcano Sakarya Büyükşehir Belediyesi bisiklet takımı  Salcano fabrikasını ziyaret etti.

2020 Dağ Bisikleti Dünya Maraton Yarışları’na ev sahipliği yapacak Sakarya'nın adını şimdiden duyurmaya başlayan Salcano Sakarya Büyükşehir Belediye Bisiklet Takımı sponsor firmaları Salcano Fabrikasına ziyarette bulundular. Takım menejeri Aziz Sırnaç Salcano yönetim kurulu Başkanı Bayram Akgül ve Salih Akgül'e takım formasını hediye etti.

Menejer Aziz Sırnaç ziyarette yaptığı konuşmasında “Sizlere Başkanımızın selamını ve sporcularımızın imzalamış olduğu değerli formamızı iletmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Güzel bir birlikteliğimiz var. Salcano firması bisiklet sporuna ciddi yatırımlar yapıyor ve böylesine önemli destek veren bir firma ile çalışmak, hem takımımız hem de sporcularımız için ciddi bir motivasyon kaynağı. Teşekkür ediyoruz.” dedi.

Salcano yönetim kurulu başkanı Bayram Akgül ise “Böylesine iyi bir yapı içerisinde bulunmaktan ve uluslararası alanda ülkemizin tanıtımına katkı sağlayan Salcano Sakarya takımı ile birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, biz burayı kendi ailemiz olarak görüyoruz.” sözleriyle teşekkürlerini dile getirerek sporculara ve teknik kadroya başarılar diledi.

Yorumlar (0)