Bisiklette Dev Buluşma

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, Federasyon As Başkanı İrfan Çelik, Bisiklet İl Temsilcisi Serkan Cerrahoğlu, Bisiklet Antrenörleri Tuncer Salihoğlu ve Saniye Sezer’i makamında ağırladı.

Diğer 20.12.2017, 01:09 21.12.2017, 10:58 SporExpres
Bisiklette Dev Buluşma
 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel,  Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı,  Federasyon As Başkanı İrfan Çelik, Bisiklet İl Temsilcisi Serkan Cerrahoğlu, Bisiklet Antrenörleri Tuncer Salihoğlu ve Saniye Sezer’i makamında ağırladı.


İl Müdürü Fatih Çelikel; “2020 yılında İlimizde Cumhurbaşkanlığımız himayesinde, Büyükşehir Belediyemizce yapılacak olan UCI Dağ Bisikleti Maratonu Dünya Şampiyonası İlimizin tanıtımı ve spor turizmi açısından çok önemli bir organizasyon olacaktır. Aynı zamanda Çevre ve Şehircilik Bakanlığının İlimizi , bisikletli ulaşımın sağlanması konusunda pilot il seçmesi , yine Büyükşehir Belediyemizin, yapacak olduğu bisiklet adasının tamamlanmasıyla Sakaryamızda bisiklet kullanımı daha da yaygın hale gelecektir” dedi.


Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı  ; “
İl Müdürü Fatih Çelikel’e teşekkür ederek. Federasyon olarak Sakarya’lılara Bisiklet branşındaki duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. 

Yorumlar (0)