banner212

banner211

Bölünmenin fotoğrafları!

Refik Arkan, Sedat Doğan, Emir Sarıgül ve Aka Gündüz Özdemir dün yemekte buluştu.

Diğer 05.02.2012, 10:15
Bölünmenin fotoğrafları!
banner218
Refik Arkan, Sedat Doğan, Emir Sarıgül ve Aka Gündüz Özdemir dün yemekte buluştu. Ali Dürüst, Abdurrahim Albayrak ve Celal Gürcan ise Terim’le bir araya geldi

Galatasaray’da yönetim kurulu içindeki ayrılık rüzgârları bir türlü son bulmuyor.
Sarı-kırmızılılarda son günlerde iyice tırmanan fikir ayrılıklarının Gaziantep deplasmanıyla beraber yerine barış zirvesine bırakması bekleniyordu. Bunun için Gaziantep’te yurt dışındaki Başkan Ünal Aysal hariç tam kadro bulunmayı hedefleyen sarı-kırmızılılarda ortaya çıkan fotoğraflar bölünmüşlüğün resmi olarak objektiflere yansıdı.Aynı kentte, aynı saatlerde çekilen iki fotoğraf ayrılığın belgesi olarak dikkat çekti. Futbol komitesinden ayrı olarak maç günü Gaziantep’e gelen Sedat Doğan, Emir Sarıgül ve Aka Gündüz Özdemir ile Refik Arkan dün İmam Çağdaş’ta yemek yerken, yanlarında futbol komitesinden kimsenin bulunmaması göze çarptı. Hep beraber yenilmesi planlanan bu yemeğe, Gaziantep’te bulunmalarına karşın 2. Başkan Ali Dürüst ile Abdurrahim Albayrak ve Celal Gürcan katılmadılar.

Albayrak’ın diğer mesai arkadaşları yemek yerken twitterdan paylaştığı fotoğraf ile konuya yeni bir boyut kazandırdı. Dürüst, Albayrak ve Gürcan’ın yanı sıra eski yönetici Özer Saraçoğlu ile birlikte Teknik Direktör Fatih Terim ve yardımcıları fotoğrafta yer aldılar.


Bu arada daha önce Gaziantep’e gitmeyi planlayan Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk de son dakikada kararından vazgeçti.


Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120205/bolunmenin_fotograflari.html

Yorumlar (0)