Bowlingde Pamukova Damgası

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafında, 7 Aralık 2022 tarihinde Serdivan Alış Veriş Merkezinde yapılan Okul Sporları Gençler Bowling İl Birinciliği turnuvasında Akhisar Anadolu Lisesi  Kız ve Erkek takımı rakipleri yenerek İl birincisi oldu

Diğer 10.12.2022, 23:30 SporExpres
Bowlingde Pamukova Damgası

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafında, 7 Aralık 2022 tarihinde Serdivan Alış Veriş Merkezinde yapılan Okul Sporları Gençler Bowling İl Birinciliği turnuvasında Akhisar Anadolu Lisesi  Kız ve Erkek takımı rakipleri yenerek İl birincisi oldu ve 9-11 Ocak 2022 tarihlerinde Kocaeli İlinde yapılacak Bowlig Bölge Turnuvasında İlimizi temsil etmeye hak kazandı.

SAKARYA’YI TEMSİL EDECEKLER

Akhisar Anadolu Lisesi  Beden Eğitimi ve Spor öğretmeni Erdi Çakmak hedeflerinin bu yıl Türkiye Şampiyonluğu olduğunu belirterek, “ İlk kez geçen sene kurulan Bowling takımımız bu yıl daha tecrübeli oldular. Özellikle çocukların akademik gelişimlerinin yanında spor branşları ile desteklenerek daha iyi bir kişisel gelişim alanına sahip olacağına inanıyorum. Kız ve erkek bowling takımlarımız ilimizi ve ilçemizi 9 -11 Ocak 2022 tarihinde Kocaeli de yapılacak olan bölge turnuvasında temsil edeceklerdir. Ayrıca bizlere maddi ve manevi desteğini esirgemeyen belediye başkanı Güven Övün İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Okul idaresine teşekkürü bir borç biliriz “ dedi.

Kaynak:pamukovahalk.com

Yorumlar (0)