banner212

banner211

Büyükşehir Kupası için kapışacaklar

Müsabakada önümüzdeki Pazar günü Serdivan Stadı ve Erenler Çim Sahalarında oynanacak

Büyükşehir 1.

Diğer 04.01.2012, 08:10
Büyükşehir  Kupası için kapışacaklar
banner218
Müsabakada önümüzdeki Pazar günü Serdivan Stadı ve Erenler Çim Sahalarında oynanacak

Büyükşehir 1. Amatör Küme Klasman gruplarında ilk sırayı alan 4 takım Büyükşehir Belediye Kupası müsabakalarına çıkacak. ASKF’de dün Başkan Hüseyin Kama ve kulüp yöneticilerinin bulunduğu bir kura çekimi gerçekleşti.


 


 


Geçen yıl müthiş bir organizasyon olarak ilimizi kazandırılan Büyükşehir Belediye Kupası kura çekimi dün Amatör Spor Kulüpleri Federasyon’unda Başkan Hüseyin Kama, Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan, Söğütlüspor Antrenörü Bülent Kasım, Hanlı Beldespor Antrenörü  Çetin Çal Güneşler Beldespor Antrenörü Fehmi Kurtuldu ve Kırkpınarspor yöneticilerinin katılımıyla yapıldı. Kura çekimi sonrasında Hanlı Beldespor – Güneşler Beldespor takımları Erenler Çim Sahada Söğütlüspor ve Kırkpınarspor takımları Serdivan Stadında  finale kalma mücadelesi verilecek. Müsabakalarda beraberlik olması taktirinde 30 ar dakika uzatma yine beraberlik bozulmadığı taktirde ise 5 penaltı vuruşu ile finalist belirlenecek.


 


 


Büyükşehir Belediye Kupası Final maçı ise Atatürk Stadında şehrin ileri gelenlerinin davet edilmesiyle saat 20.00’da başlayacak. ASKF Başkanı Hüseyin Kama Lig’de başarılı olan 4 takımımızı Büyükşehir Belediye Kupasında tekrar izleyeceğiz. Bütün takımlara başarılar diliyorum. Final müsabakası sonrasında 4 takıma kupalarını ve madalyalarını vereceğiz. Bunun için o akşam 4 takımında orada bulunmasını rica ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)