banner212

banner211

"Çankırıspor dost kulübümüz"

Eyüpspor Kulübü Başkanı Şevket Sever Çankırıspor’la geçmişe dayanan bir dostluklarının olduğunu ve hafta sonu oynayacakları maçta en çok konuşulan olayın centilmenliğin olacağını ifade etti.

Diğer 17.02.2012, 13:30
banner218
Eyüpspor Kulübü Başkanı Şevket Sever Çankırıspor’la geçmişe dayanan bir dostluklarının olduğunu ve hafta sonu oynayacakları maçta en çok konuşulan olayın centilmenliğin olacağını ifade etti.

Eyüpspor Kulübü Başkanı Şevket Sever, "Çankırıspor’la oynadığımız tüm lig maçlarında her iki takımın centilmenliği ve dostluğu ön plana çıkmıştır. 2003 yılında tüm liglerde maçlar kar yağışı yüzünden iptal olmuş iken Çankırı ve Eyüpspor taraftarı sahaya inerek karı temizlemiş ve maçın oynanmasına sağlamışlardır. Çankırıspor’la dostlumuz her zaman diğer kulüplere örnek olmuştur. Çankırıspor camiası ve taraftarıyla dostluğumuz uzun yıllara dayanmaktadır" dedi.ÇANKIRISPOR’U KENDİ EVLERİNDE GİBİ AĞIRLAYACAĞIZ


Çankırıspor taraftar gurubu Yarenler ile Eyüpspor’un Ebedi Eyüpsultanlılar taraftar guruplarının hafta arası bir araya gelerek dostluk ve centilmenlik mesajları verdiğini hatırlatan Sever; "Çankırıspor taraftarının takımına olan sevdasının bilincindeyiz. Onları Eyüpsultan’da Eyüplülere yakışır en iyi şekilde ağırlayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu arada da Eyüp’te çok sayıda Çankırılı hemşerilerimiz ikamet etmektedir. Çankırıspor’la dostluğumuz daha uzun yıllar sürecek. Bu arada Çankırıspor Kulübü Başkanı hanımefendi Sevda Karaali'nin hafta arasında verdiği demeçte 'Semt-i Mukaddes'e gidiyoruz' sözleri bize ayrı bir onur ve ayrı bir gurur kaynağı olmuştur" ifadesini kullandı.İKİ FORMDA TAKIMIN MÜCADESLESİ OLACAK


Başkan Şevket Sever Çankırıspor’un sezonun 2. yarısında bambaşka bir takım olduğunu Adanademirspor ve Bandırmaspor gibi güçlü takımları yenerek çıkışlarını sürdürdüğünü belirterek ; "Hafta sonu oynayacağımız maç iki formda takımın mücadelesine sahne olacak. Çankırı Eyüp’e çok moralli geliyor. Ancak bizde geçtiğimiz hafta Adanademirspor’u deplasmanda yenerek bu ligde biz de varız dedik. Çankırı maçını ya kazanacağız ya da kazanacağız. Bundan başka bir şey düşünmüyoruz. Rakibimizin gücünü bilerek sahaya çıkacağız. Camia olarak Çankırı galibiyetine kenetlendik ve bu galibiyeti gerçekten çok istiyoruz. Taraftarımızla tek yürek olup bu maçtan 3 puanla ayrılan taraf olmak istiyoruz" şeklinde konuştu.
Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligkirmizi/h/20120217/cankirispor_dost_kulubumuz.html

banner220
Yorumlar (0)