Beşiktaş Teknik Sorumlusu Carlos Carvalhal, eski çalıştırıcı gibi kahinliğe soyundu, bütün karşılaşmaları kafasında oynattı, "Şampiyonuz" sonucunu çıkardı." />

banner212

banner211

Carvalhal: Sezon sonunda şampiyonuz


Beşiktaş Teknik Sorumlusu Carlos Carvalhal, eski çalıştırıcı gibi kahinliğe soyundu, bütün karşılaşmaları kafasında oynattı, "Şampiyonuz" sonucunu çıkardı.

Diğer 07.01.2012, 17:30
Carvalhal: Sezon sonunda şampiyonuz
banner218


Beşiktaş Teknik Sorumlusu Carlos Carvalhal, eski çalıştırıcı gibi kahinliğe soyundu, bütün karşılaşmaları kafasında oynattı, "Şampiyonuz" sonucunu çıkardı.


"SEZON SONUNDA ŞAMPİYONUZ"


Milliyet gazetesinden Serdar Sarıdağ'ın haberine göre; Portekizli teknik adamın, play-off grubuna kadar kalan maçları tek tek yazarak analizler yaptığı ve şimdiden ağzından şampiyonluk kelimesini düşürmemeye başladı. BJK Nevzat Demir Tesisleri'ndeki odasında ligin ikinci yarısındaki fikstürü masasına yatıran ve sanki bir matematik profesörüymüş gibi sürekli hesap kitap içerisinde olan Carvalhal'ın, hangi maçtan kaç puan gelir hangi maçta beraberlik ve mağlubiyet riskleri taşıdığını tek tek not ettiği öğrenildi.  Lider Galatasaray ile arasındaki beş puanlık farkı koruyan ve bu farkın kapanacağını futbolcularına ve kurmaylarına da söyleyen Carvalhal'ın, tesisler başta olmak üzere her yerde Türkçe olarak "Sezon sonunda şampiyonuz" dediği ve bunu futbolcularının kafasına kazımak için de sık sık dile getirdiği bildirildi.


KAYSERİ DEPLASMANINI RİSKLİ GÖRÜYOR


Kalan maçlarda Galatasaray  ve Fenerbahçe deplasmanlarını, "Yenemezsen yenilme" ilkesiyle birer puan olarak hesap eden siyah-beyazlıların teknik patronu, Trabzonspor dahil kalan tüm karşılaşmaları kazanmanın hesabını yapıyor. Kayserispor deplasmanını da riskli bulan Carvalhal'in, "Bu maçı da beraberlik olarak düşünebilirdik. Ancak ilk yarıda onlara yenildiğimiz için kazanmak zorundayız" ifadesini kullandığı belirtildi.

Yorumlar (0)