banner212

banner211

Çelikel , Güney Bölgesindeki tesisleri inceledi

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ; ilimizin Güney Bölgesinde yer alan tesislerde incelemelerde bulundu.

Diğer 16.01.2017, 13:18 16.01.2017, 14:58 UTKU KAYNAR
 Çelikel , Güney Bölgesindeki tesisleri inceledi
banner218

        
Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Pamukova , Geyve ve Sapanca İlçesindeki tesisleri gezerek, yetkililerden bilgi aldı.

         
Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, önce ilimizin doğal çimi en güzel olan futbol sahalarından Pamukova Atatürk Stadını gezdi. Pamukova İlçe Spor Müdürü Mehmet Atmaca , Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’e , doğal çimi korumak için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

 
Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel , 1980 Yılında yapılan ve 500 seyirci kapasiteli olan Geyve Spor Salonunda incelemelerde bulundu. Çelikel, yakın bir zamanda Geyve Spor Salonunda bakım-onarım çalışmalarına başlayacaklarını belirtti.


Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, daha sonra Sapanca İlçe Spor Müdürü Turan Yılmazer ile birlikte Sapanca Spor Salonu ve Sapanca Atatürk Stadında incelemelerde bulundu.

Yorumlar (0)