banner212

banner211

"Çok keyif aldığım bir maç oldu"

Spor Toto 3.

Diğer 04.02.2012, 10:06
banner218
Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından İnegölspor'un teknik direktörü Taşkın Güngör, Kırıkkalespor karşısında aldıklara 1-0'lık galibiyete ilişkin, ''Çok keyif aldığım bir maç oldu'' dedi.


Güngör, gazetecilere yaptığı açıklamada, oyuna tempolu ve istekli başladıklarını, top hakimiyetinin sürekli kendilerinde olduğunu ve haklı bir galibiyet aldıklarını söyledi.Küçük takım, büyük takım söylemlerinin ne kadar hatalı olduğunu bir kere daha gördüklerini ifade eden Güngör, şöyle konuştu:

''Geçen hafta Bayrampaşa deplasmanında bu oyunun yüzde 50'sini oynadık 4-0 ile döndük. Burada oynadığımız en iyi başlangıç maçıydı. Oyuna müthiş tempolu, istekli başladık. Ama gol gelmedi. Karşıda direnen iyi top oynayan bir takım var. O nedenle bazı şeyleri çok iyi analiz etmek lazım. Maçtan önceki söylemler maç kazandırmıyor. İlk yarıda yakaladığımız birkaç pozisyon vardı, atabilsek oyun farklı olabilirdi ama 72. dakikaya kadar gol gelmedi. Bütün takımlara karşı rakibin direncini kıracak bir gol bulmak lazım. Olmayınca telaş başlıyor. Oyuncularım her geçen gün ustalaşıyorlar, son maçta da telaşa hiç girmediler. Sakin oynayıp top hakimiyeti devam etti. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Gol 72'de geldi, 90'da da gelsin önemli değil. Önemli olan maçtaki hedefimize ulaşmaktı. Futbolcularımı kutluyorum. Mücadeleye devam ediyorlar. Çok keyif aldığım bir maç oldu.''


Güngör, galibiyete sevinirken kaleci Sofu'nun sakatlanmasına üzüldüklerini ifade ederek, ''Darbesi ağır. 10 dikiş atılmış. Manavgat maçında oynayıp oynamayacağı henüz belli değil. Maske ile oynatmaya çalışacağız. İnşallah en kısa sürede aramız döner'' dedi.

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff3lig1/h/20120131/cok_keyif_aldigim_bir_mac_oldu.html

banner220
Yorumlar (0)