Bugün Türk spor tarihinin en kritik günlerinden biri yaşandı." />

banner212

banner211

Demirören'in Fenerbahçemiz sözü taraftarı çıldırttı


Bugün Türk spor tarihinin en kritik günlerinden biri yaşandı.

Diğer 31.01.2012, 12:56
Demirören'in Fenerbahçemiz sözü taraftarı çıldırttı
banner218


Bugün Türk spor tarihinin en kritik günlerinden biri yaşandı. 58. Maddede değişiklik yapılmasını ön gören tasarı Türkiye Futbol Federasyonu Genel Kurulu'nda reddedildi.


YUMRUKLAR KONUŞTU


Şike tartışmalarından bir türlü çıkamayan Kulüpler Birliği ve TFF Genel Kurulu kararı almıştı. Amaç 58. Maddedeki düzenlemeyi değiştirerek bir defaya mahsus ‘küme düşme cezası yerine puan silme cezası verilsin' düşüncesini hayata geçirmekti. Düzenleme reddedildi. Beklenen olmadı ve genel kurul çok gergin bir atmosferde tamamlandı. Bazı kulüp başkanları birbirini yumrukladı.


DEMİRÖREN: FENERBAHÇEMİZ


Beşiktaşlı taraftarlar için en dikkat çekici ifade ise Başkan Yıldırım Demirören'den geldi. Kürsüye çıkan Yıldırım Demirören, ‘Maalesef Fenerbahçemizin adı herkesten çok geçiyor. Rating uğruna hep Fenerbahçe'nin adını kullanılıyor. Hayır, Bank Asya dahil şu anda 8 takım bu işin içinde' dedi.


İşte Beşiktaşlı taraftarları kızdıran o ifadeler


TARAFTARLAR İSYAN ETTİ


Demirören'in ‘Fenerbahçemiz' sözleri Beşiktaşlı taraftarları adeta çıldırttı. Sosyal paylaşım sitesi twitter'da en çok konuşulan başlıklardan biri haline gelen Demirören için ‘Fenerbahçe'nin Demirören'i' ifadelerini kullandılar. 


Yorumlar (0)