banner212

banner211

Deniz Öten, Türkiye Şampiyonu

Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Deniz Öten, 4-14 Şubat 2018 tarihileri arasında Antalya'da düzenlenen Wushu Sanda Türkiye Şampiyonası’nda 09-12 yaş TaichiQuan 24 Form kategorisinde Türkiye Birincisi oldu.

Diğer 09.02.2018, 16:52 09.02.2018, 16:53 UTKU KAYNAR
Deniz Öten, Türkiye Şampiyonu
 

Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Deniz Öten, 4-14 Şubat 2018 tarihileri arasında Antalya'da düzenlenen Wushu Sanda Türkiye Şampiyonası’nda 09-12 yaş TaichiQuan 24 Form kategorisinde Türkiye Birincisi oldu. Öten TaichiQuan 32 Form Kategorisinde ise Türkiye ikincisi oldu.

Deniz Öten, Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Müdürü Cemal Yamak ve öğretmenleri eşliğinde Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti.

Deniz'in başarısından ve ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; "Sizler bizim geleceğimiz, göz bebeğimizsiniz. Bu yüzden sizlere yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. Bu düsturla, sizlerin gönlünüzce spor yapabilmesi, sosyal ve kültürel etkinliklerinizi rahatça yapabilmeniz bireysel ve takım sporu yapan sporcularımıza maddi manevi her türlü desteği vermeye çalışıyoruz.Sizler de imkan verildiğinde neler yapabileceğinizi gösteriyor, bölgesel, ulusal ve uluslar arası müsabakalarda Arifiye'mizi büyük bir başarı ile temsil ediyorsunuz" dedi.

Başkan Karakullukçu, Deniz Öten'e hediye takdim ederken, hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.

Yorumlar (0)