banner212

banner211

''Denizli Belediyespor kardeş kulübümüz''

Eyüpspor Kulübü Başkanı Şevket Sever, Teknik Direktör Yaşar Güngör'ün maç esnasında ve sonrasında futbolcumuz Ali Cansun'a yapmış olduğu küfürlü saldırının Denizli Belediyespor camiasını bağlamadığını söyledi.

Diğer 04.02.2012, 10:06
''Denizli Belediyespor kardeş kulübümüz''
banner218
Eyüpspor Kulübü Başkanı Şevket Sever, Teknik Direktör Yaşar Güngör'ün maç esnasında ve sonrasında futbolcumuz Ali Cansun'a yapmış olduğu küfürlü saldırının Denizli Belediyespor camiasını bağlamadığını söyledi..

Eyüpspor Kulübü Başkanı Şevket Sever, "Denizli Belediyespor Başkanı Tanju Bektaş maçtan sonra yapmış olduğu açıklamalarla ne kadar centilmen bir takım olduklarını göstermişlerdir. Buradan Başkan Bektaş’a ilgisinden ve disiplininden dolayı tebrik ediyorum. Eyüpspor camiasından özür dilemesi de ayrı bir nezaket olayıdır. Denizli Belediyespor camiası bizi kendi evlerinde çok güzel bir şekilde ağırlamıştır. Bizim hiçbir dönemde Denizli Belediyespor takımıyla bir gerginliğimiz olmamıştır. Göstermiş oldukları misafirperverlikte dolayı Başkan Tanju Bektaş’a teşekkür ediyorum" dedi.TEKNİK DİREKTÖRÜN YAPTIĞI KÜFÜRLÜ SALDIRI KENDİSİNİ BAĞLAR


Sever, "Denizli Belediyespor Teknik Direktörü Yaşar Güngör’ün futbolcularımıza yapmış olduğu küfürlü saldırı kendisini bağlar. Biz bu olayı hiçbir zaman Denizli Belediyespor camiasına bağlamadık. Denizli Belediyespor yönetimiyle ya da taraftarıyla hiçbir dönemde gerginlik yaşamadık. Ayrıca Denizli Belidiyespor bizim kardeş takımımız. Bu olaylar hiçbir zaman iki kulübün arasına açmaz aksine daha da kenetleniriz. Buradan Denizli Beledyespor başkanı Tanju Bektaş’a ve camiasına küfürlü olayda göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum. Bizim Denizli Belediyesporla dostluğumuz daha uzun yıllar sürecek" şeklinde konuştu.

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligkirmizi/h/20120202/denizli_belediyespor_kardes_kulubumuz.html

Yorumlar (0)