banner212

banner211

Denizli Belediyespor tempo artırdı..

Kızılcahamamspor ile pazar günü deplasmanda karşılaşacak olan Denizli Belediyespor, çalışmalarını Doğan Seyfi Atlı Stadında yaptığı çalışmayla sürdürdü.

Diğer 04.02.2012, 10:06
Denizli Belediyespor tempo artırdı..
banner218
Kızılcahamamspor ile pazar günü deplasmanda karşılaşacak olan Denizli Belediyespor, çalışmalarını Doğan Seyfi Atlı Stadında yaptığı çalışmayla sürdürdü..

Sahasındaki son üç maçta iki yenilgi ve bir beraberlik alarak taraftarlarını üzen Spor Toto 2.lig Kırmızı grup takımlarından Denizli Belediyespor, Kızılcahamamspor karşılaşmasından puan ya da puanlar alıp, kendisini affettirmek istiyor.Teknik Sorumlu Tuncay Özbek, Antrenör Tansu Yaan ve Kaleci Antrenörü Bekir Küçükşahal nezaretinde, kar yağışı altında yapılan antrenmanı Denizli Belediyespor Kulüp Başkanı Tanju Beştaş ile birlikte Teknik Komite üyesi Emin Sayın, yöneticiler Yalçın Güngör ve Hakan Demir’de izledi. İzinli olan Muharrem antrenmana katılmazken, sakatlığı süren Ömer takımdan ayrı düz koşu yaptı. Isınma koşusu ve koordinasyon çalışması sonrasında yapılan çift kale maçta, Kızılcahamamspor maçının taktiksel provası yapıldı. Futbolcuların hırslı ve azimli oluşu ise dikkatlerden kaçmadı. Teknik Sorumlu Tuncay Özbek, zorlu bir maça çıkacaklarını belirterek, hazırlıklarını bu yönde sürdürdüklerini söyledi.


Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligkirmizi/h/20120202/denizli_belediyespor_tempo_artirdi.html

Yorumlar (0)