banner212

banner211

Digitürk Üyelerini Hediye Seçenekleri ile Sevindiriyor

Faturanızı indirimli olarak ödemenizi sağlayacak olan bu kampanya dışında Digitürk kampanyalar arasında Digitürk Elektrik Kampanyası gibi maliyet avantajı getirecek seçenekler bulunuyor.

Diğer 29.12.2015, 09:30 29.09.2016, 10:06 UTKU KAYNAR
Digitürk Üyelerini Hediye Seçenekleri ile Sevindiriyor
banner218Digitürk kampanyaları ayrıcalıklı TV izlemenizi inanılmaz fiyatlara gerçekleştirirken hediye vermeyi de unutmuyor. Giderek artan üye sayısı ile Türkiye’nin en büyük dijital yayıncılık platformunu oluşturmuş olan Digitürk, eğer üyeliğinizle beraber yeni bir üyeyi bu platforma katmanız halinde sizi ödüllendiriyor. Digitürk kampanyaları arasına Bu ay faturanızı Digiturk ödesin mi kampanyası eklendi ve ön ayak olacağınız kişi sayesinde ödül kazanmış oluyorsunuz. Bir ay hediye kazanmak için tek yapmanız gereken şey bir arkadaşınızı, bir akrabanızı, bir tanıdığınızı Digitürk platformuna üye olması konusunda ikna etmek oluyor.

Digitürk ile bu kampanyayla 1 ay hediye kazanmak için ön ayak olduğunuz üyenin üyeliğinin aktif olması gerekiyor. Digitürk ailesine kazandırdığınız yeni üye sayesinde hem sizin hem de arkadaşınızın ilk faturası Digitürk tarafından ödenecek ve oldukça önemli bir maddi kazancı elde etmiş olacaksınız. Bu ödemeler sırasında ek hizmetler dahil olmadığından onları ödemek durumunda kalacağınızı unutmamalısınız. Bir yıl içerisinde bu kampanyadan en fazla beş kez yararlanıp beş ay fatura indiriminden yararlanabiliyorsunuz. Digitürk artık kazandırdığınız yeni üyelerle size de kazandırmaya başladı. Kazandırmış olduğunuz üyenin seçim yapmış olduğu paket bedeli kadar indirim, size gelecek olan ilk fatura tutarından düşülecektir. Bu kampanya ile alacağınız indirim bedelini, Digiturk faturalama sistemine göre kısmı bedel, ek servisler veya PPV gibi ek harcamaları kapsamamaktadır. Örneklendirmek gerekirse bir yıl içerisinde sizi bir üyenin önerdiğini düşünür ve sizin de 5 üyeyi önerdiğinizi varsayarsak 6 fatura bedelinde bu indirimden yararlanma olanağınız bulunuyor. Artık uydu alıcınız ile izleyebileceğiniz kanalların dışında ödüllü ve ilk kez göreceğiniz sinema filmleri, dünyanın takibinde olan seri diziler, doğal yaşamı salonunuza getirecek görüntülerde belgeseller, Süper Lig mücadelesinin canlı maç yayınları Digitürk üyeliğiniz sayesinde sizin de izlemenize sunulacak. Üstelik belki başta düşünmediğiniz indirimlerden yararlanarak bu büyülü TV dünyasına adım atacaksınız. Digitürk yapacağınız her üye sayesinde sizin de bu ayrıcalıklı TV kanallarını daha indirimli bir biçimde izlemeniz için kampanyalar sunuyor. Faturanızı indirimli olarak ödemenizi sağlayacak olan bu kampanya dışında Digitürk kampanyalar arasında Digitürk Elektrik Kampanyası gibi maliyet avantajı getirecek seçenekler bulunuyor.

Tür televizyon izleyicileri için en iyi film, dizi, belgesel, yetişkin, çocuk, spor kanallarını sunan Digitürk platformu, düzenlediği kampanyalarda her zaman bir hediye seçeneğini barındırıyor. Çoğu kez bu hediyeler seçmiş olduğunuz paket yanında hediye TV kanallarını izleme avantajı getirecek olan belli bir süre ek paket kullanım hakkı oluyor. Ancak özellikle Bu ay faturanızı Digiturk ödesin mi, Digitürk Elektrik Kampanyası gibi seçenekler sizi mali açıdan oldukça rahatlatacak gibi görünüyor. Digitürk, sizinle birlikte platformuna gelen üyeler için hem sizi hem de yeni gelen üyeyi ödüllendirme yoluna gidiyor.

Yorumlar (0)