banner212

banner211

Diyarbakırspor'a destek hattı!

Spor Toto 2.

Diğer 10.02.2012, 11:00
Diyarbakırspor'a destek hattı!
banner218
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Diyarbakırspor'un projelerinden ilki olan SMS ile Kulübüne yardım et, kampanyası başladı...

Diyarbakırspor kulubünden yapılan açıklamada, ligde çok zor günler geçiren, ekonomik olarak borçlarından ötürü hem Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), hem de FİFA nezninde transfer yasakları bulunan Yeşil-kırmızılı kulüp yönetimi kampanyayı tüm kamu oyuna tanıttı.Türkiye'de 4 büyüklerin dışında, en fazla taraftarı olmakla tanınan, Diyarbakırpsor bu SMS projesi ile kulübün önünü açmayı ve marka bir kulüp haline gelmek istiyor. Yıllardır bu projenin başlatılması için her gelen yönetime çağrıda bulunan taraftara yönetim işte size SMS Kampanyası diyecek.SMS KAMPANYASI NASIL İŞLEYECEK


Diyarbakırspor kulubünden yapılan açıklamaya göre SMS kampanyası şöyle uygulanacak:


"1 SMS 5 TL" Diyarbakırspor taraftarları cep telefonlarından sadece mesaj yazarak kulüplerine anında 5 TL bağış yapabilecekler.

Tüm operatörlere ait alt yapılarının desteklediği kampanyada mesaj bölümünden, DBAKIRSPOR AIDAT yaz, 8044'e gönder, kulübüne 5 TL katkıda bulun. Mesaj yazarken dikkatli yazın, tam olarak DBAKIRSPOR AIDAT yazılacak, ve 8044'e gönderilecek, yanlış gönderilen mesajlar değerlendirelemeyecek ve mesaj boşa gitmiş olacak.
Diyarbakırspor yönetiminin ilk etapta 1 Milyon SMS kampanyasıyla tüm taraftarlarından destek isteyeceği belirtildi.SMS Kampanyası dışında, Diyarcell projesi kapsamında Turkcell altyapısı ile anlaşma yapılacak bu projenin daha sonra kamuoyuna duyurulacağı bildirildi.

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligbeyaz/h/20120210/diyarbakirspora_destek_hatti.html

Yorumlar (0)