banner212

banner211

Dürüst: Hangi yemek?

Galatasaray İkinci Başkanı Ali Dürüst, önemli açıklamalarda bulundu.

Diğer 06.02.2012, 08:45
Dürüst: Hangi yemek?
banner218
Galatasaray İkinci Başkanı Ali Dürüst, önemli açıklamalarda bulundu. Dürüst, Benim diğer arkadaşların düzenlediği yemekten haberim yoktu.

Galatasaray 'da yönetim içinde yaşanan fikir ayrılıkları, Gaziantep'te iki cepheyi şehrin iki ünlü restoranında farklı masalara oturturken, İkinci Başkan Ali Dürüst, konu hakkında SABAH'a konuştu. "Benim diğer arkadaşların yemeğinden haberim yok" diyen Dürüst, yönetimi bir masada toplamak isteyen ve bu sebeple Gaziantep'te İmam Çağdaş Restoran'da büyük bir masa rezerve eden yöneticiler Sedat Doğan ve Emir Sarıgül ile bir araya gelmemişti.DOĞAN&SARIGÜL DÜZENLEDİ


Gaziantep'e kafile başkanı olarak geldiğini ifade eden Ali Dürüst, "Bu organizasyondan haberim yok, olsa da farketmezdi. Benim takımla birlikte olmak gerekliydi" diyerek Gaziantep'te yaşanan yemek krizine son noktayı koydu. Galatasaray yönetiminde yaşanan fikir ayrılıklarının ardından Sedat Doğan ve Emir Sarıgül'ün "birlik" organizasyonu Gaziantep'te beklediği yanıtı bulamamış, yöneticiler Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ın başını çektiği ekip şehrin farklı bir semtindeki Halil Usta'da yemek yemeği tercih etmişti.


Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120206/durust_hangi_yemek.html

Yorumlar (0)