Ecren’in hayali milli forma

Sapanca Özel Çocuklar Spor ve Müzik Kulübü’nün masa tenisi branşında lisanslı sporcusu olan Ecren Kılıç, Bölge Şampiyonası’nda 1’nci olarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

Diğer 01.02.2018, 16:03 01.02.2018, 16:04 SporExpres
Ecren’in hayali milli forma
 Sapanca Özel Çocuklar Spor ve Müzik Kulübü’nün masa tenisi branşında lisanslı sporcusu  olan Ecren Kılıç, Bölge Şampiyonası’nda 1’nci olarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.


HEDEF OLİMPİYATLAR

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun 2017 yılında düzenlediği Özel Sporcular Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası ve 12-15 yaş kategorisinde Marmara Bölge Şampiyonası’nda tüm rakiplerini yenerek şampiyon olan Sapancalı Ecren Kılıç, 2-4 Şubat tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’na katılacak. Şampiyonada Sakarya’yı temsil edecek olan 15 yaşındaki Ecren Kılıç’ın en büyük hedefi 2020 yılında düzenlenecek Paralimpik Olimpiyatları’nda milli formayla mücadele edebilmek.

DESTEK BEKLİYOR

Ecren’i şampiyonaya hazırlayan antrenörü Selçuk Abuç ise, “Ecren’e güveniyorum, Türkiye Şampiyonası’nda yine büyük başarılara imza atarak şampiyon olacak” diye konuştu.Ecren’in şampiyonalara kendi imkanlarıyla hazırlandığını da belirten Selçuk Abuç, destek verildiği takdirde Ecren Kılıç’ın çok daha büyük başarılara imza atacağını sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)