banner212

banner211

Elif Manisa, madalya ile döndü

Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesinin başarılı öğrencisi milli sporcu Elif Manisa, Balıkesir’de altın madalya alarak şampiyonlukla başladığı sezonu yine şampiyonlukla tamamladı

Diğer 09.09.2021, 09:56 UTKU KAYNAR
Elif Manisa, madalya ile döndü
banner218

Sakarya Üniversitesi, Endüstri mühendisliği 2. Sınıf öğrencisi Elif Manisa bu yıl Türkiye Triatlon Federasyonu tarafından Mersin’de düzenlenen Triatlon Şampiyonasında genç bayanlar kategorisinde tüm rakiplerini geride bırakarak Türkiye şampiyonu olmuştu. Ardından Didim’de düzenlenen 4*4 bayrak yarışında takım halinde Türkiye Şampiyonu olmuş, daha sonra Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin destekleri ile Balıkesir’de düzenlenen Triatlon Türkiye Kupasında kendi kategorisinde gümüş madalya kazandı.

BÜYÜK SEVİNÇ

Balıkesir’in Altıeylül kurtuluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Balıkesir’in Altıeylül ilçesinde yapılan bisiklet yarışında da altın madalya kazanarak sezonu şampiyonlukla kapattı. 1.’lik madalyasını, katılım belgesini ve şampiyonluk ödülünü Balıkesir-Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’nın elinden alan genç sporcu, kürsüde büyük sevinç yaşadı.

Yorumlar (0)