banner212

banner211

Enes Erkan İspanya'dan Altın Madalya ile dönüyor

İspanya'nın Toledo kentindeki Büyükler Akdeniz Karate Şampiyonası’nda Büyükşehir Belediye Karate Takımı’nın sporcusu Enes Erkan zirveyi kaptırmadı.

Diğer 17.09.2016, 15:13 17.09.2016, 15:16 UTKU KAYNAR
Enes Erkan İspanya'dan Altın Madalya ile dönüyor
banner218
İspanya'nın Toledo kentindeki Büyükler Akdeniz Karate Şampiyonası’nda Büyükşehir Belediye Karate Takımı’nın sporcusu Enes Erkan zirveyi kaptırmadı. +84 kiloda mindere çıkan Erkan altın madalya kazandı.


ERKAN RÜZGARI
İspanya’nın ev sahipliğinde yapılan Büyükler Akdeniz Karate Şampiyonası’nda +84 kiloda Enes Erkan altın madalya koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi. Büyükşehir Belediye Karate Takımı’nın şampiyon sporcusu Enes Erkan, yarı finalde Faslı Achraf Ouchen'i 3-2 ile finalde ise Mısırlı Ossama Mansour'a da 5-0'lık skorla mağlup ederek kürsünün zirvesinde yer almayı başardı. Erkan bu başarısıyla Avusturya’da 25-30 Ekim’de yapılacak Büyükler Dünya Karate Şampiyonasına da hazır olduğunu gösterdi.


GÜVENİMİZ TAM
Enes Erkan’ın İspanya’da üzerine düşeni yaptığını belirten Büyükşehir Belediye Karate Takımı Antrenörü Mustafa Solmaz, mutlu olduklarını söyledi. Antrenör Solmaz, “Enes Erkan madalya kazanarak bizleri sevindirdi. Dünya Şampiyonası öncesinde performansının son derece iyi olduğunu da gösterdi. Avusturya’da yapılacak şampiyonada da kendisine yakışanı yaparak Dünya Şampiyonluklarına bir yenisini daha ekleyecek. Ona güvenimiz tam” dedi. Yenihaber

banner220
Yorumlar (0)