banner212

banner211

Es Es'e sakatlardan kötü haber..

Spor Toto Süper Lig'de hafta Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak Eskişehirspor'da sakat futbolculardan kötü haber geldi.

Diğer 04.02.2012, 14:15
Es Es'e sakatlardan kötü haber..
banner218
Spor Toto Süper Lig'de hafta Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak Eskişehirspor'da sakat futbolculardan kötü haber geldi..

Ajansspor / Serkan TUNÇManisaspor karşılaşmasında sakatlanarak oyundan çıkan Safet Nadareviç ve Koray Arslan'dan kötü haber geldi.Eskişehirspor Kulübü Doktoru Mehmet Ali Armağan, Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Manisaspor ile oynanan maçta sakatlanan Nadareviç ve Koray Arslan'ın durumu hakkında açıklamalarda bulundu.Sağlık durumlarının iyiye gittiğini ifade eden Armağan, "Çekilen MR sonrası oyuncularımızın ikisinin de tedavilerine hemen başladık. Koray'ı Belediyespor maçına yetiştirebilmek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Safet ise Pazartesi günü forma giymeyi çok istiyor ancak ayağındaki sakatlık Belediyespor maçında oynayamayacağını gösteriyor. İki oyuncunun da İstanbul Büyükşehir Belediyespor takıma karşı forma giymeleri zor görünüyor" ifadelerini kullandı.Defans sakata geldi


Kaptan Sezgin'in uzun süreli sakatlığının ardından Safet ve Koray'dan gelen olumsuz sonuç teknik direktör Ersun Yanal'ı sıkıntıya soktu. Yanal'ın Belediyespor'a karşı Sezgin, Safet ve Koray'ın yokluğunda savunma kurgusunu Veysel, Ediz, Diego ve Dede şeklinde yapması bekleniyor.

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120204/es_ese_sakatlardan_kotu_haber.html

banner220
Yorumlar (0)