banner212

banner211

Eskrimde Şampiyonlar belli oldu

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları Eskrim İl Birinciliği sona erdi.

Diğer 09.02.2018, 16:50 09.02.2018, 16:52 UTKU KAYNAR
Eskrimde Şampiyonlar belli oldu
 

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları Eskrim İl Birinciliği sona erdi.

Sakarya Spor Eskrim Branş salonunda düzenlenen müsabakaların ardından başarılı olan sporcular belli oldu. Müsabakalar sonrasında başarılı olan sporculara ödüllerini Sakarya GHSİM Spor Şube Müdürü Murat Acar ve diğer yöneticiler takdim etti.

Yıldız Bayanlar Epe Kategorisinde, Geyve Atatürk Ortaokulu’ndan Birgül Berru Tabakoğlu birinci ve Hilal Kaya ikinci, Serdivan Özel Kale Ortaokulundan Elifsu Çizer üçüncü, Özel Ada Anka Ortaokulu’ndan Emine Defne Yüksel dördüncü, Geyve İ.H.Ortaokulu’ndan Ahsen Özkul ise beşinci oldu. Yıldız Erkekler Epe Kategorisinde Geyve Atatürk Ortaokulu’ndan Barış Şahin birinci ve Bahadır Altıntaş ikinci oldu.

Bayanlar Kılıç Kategorisinde Özel AsafAltınküre O.Okulu’ndan Miray Zafer birinci, Özel İlke Başarı Ortaokulu’ndan Zeynep Asel Gürleyik ikinci ve Sıla Yaren Kurtul üçüncü odu. Erkekler Kılıç kategorisinde ise Özel Serdivan Kale Ortaokulu’ndan Velihan Bozkurt birinci, Adem Demirel ikinci,Mehmet Efe Zeybek üçüncü ve Egehan Utku Tüccar dördüncü olurken, Özel AsafAltınküre O.Okulu’ndan AhmetcanGünbatar beşinci oldu.

Yorumlar (0)