Terim, maçın ardından yaptığı açıklamada, kötü bir oyun oynadıklarını ancak Galatasaray'ın mazeretinin olamayacağını kaydetti." />

banner212

banner211

Fatih Terim: Nazar boncuğu olsun


Terim, maçın ardından yaptığı açıklamada, kötü bir oyun oynadıklarını ancak Galatasaray'ın mazeretinin olamayacağını kaydetti.

Diğer 23.01.2012, 08:26
Fatih Terim: Nazar boncuğu olsun
banner218


Terim, maçın ardından yaptığı açıklamada, kötü bir oyun oynadıklarını ancak Galatasaray'ın mazeretinin olamayacağını kaydetti. " Galatasaraylılar bunu bir nazar boncuğu olarak addetsinler" diyen Terim, şöyle devam etti: "Sonuç itibariyle kötü oynadık. Bunu bir nazar boncuğu olarak görmekte fayda var. Daha iyi oynamamız gerekirdi. Hava şartları ve oluşan zemin kötüydü. Ama tüm bunlar Galatasaray'ın mazereti olamaz. Her şeye rağmen konsantremizi bozmamalıyız. Bize de yakışan budur."


Eskişehirspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ise bu şartlar altında alınan sonuçtan memnun olduklarını belirtti.


Hava şartları nedeniyle oluşan kötü ve olumsuzluğa rağmen iyi bir futbol oynayarak 1 puanı aldıklarını ifade eden Yanal, "Her şeye rağmen memnunuz. Oyuncularıma teşekkür ediyorum, iyi oynadık. Defansif bir oyun hakimiyeti sergiledik. Daha iyisi olabilirdi ama bu şartlarda bunu yapabildik." diye konuştu.
banner220
Yorumlar (0)