Hacı Hasdemir'in haberi


Terim'in performanslarını beğenmediği oyuncularına ağır sözler sarf etmemek için soyunma odasında konuşmadığı öğrenildi." />

banner212

banner211

Fatih Terim'in sabrı Bursa'da taştı


Hacı Hasdemir'in haberi


Terim'in performanslarını beğenmediği oyuncularına ağır sözler sarf etmemek için soyunma odasında konuşmadığı öğrenildi.

Diğer 30.01.2012, 11:31
Fatih Terim'in sabrı Bursa'da taştı
banner218


Hacı Hasdemir'in haberi


Terim'in performanslarını beğenmediği oyuncularına ağır sözler sarf etmemek için soyunma odasında konuşmadığı öğrenildi.


Tecrübeli hoca, basın toplantısında orta saha ve hücuma yönelik yaptıkları hatalara değinmekle yetindi. Terim, dönüş uçağında oyuncularının kötü oynadıklarını itiraf ederek, "Bize yakışmayacak hatalar yaptık. Özellikle orta saha ve hücumda istediklerimizi sahaya yansıtamadık. Bu yüzden maç boyunca çok sinirliydim. Hakemin düdüğünden sonra da soyunma odasında maça yönelik konuşma yapmadım. Eğer konuşsaydım o zaman bazı oyuncularımın kalbini çok kötü kıracaktım. Sinirim yatıştıktan sonra oyuncularla bir toplantı yaparak, görüntüler eşliğinde yaptıkları hataları tek tek anlatacağım." ifadesini kullandı. Deneyimli çalıştırıcının, yolculuk boyunca da futbol komitesinde yer alan İkinci Başkan Ali Dürüst ile yönetici Abdurrahim Albayrak'a da transferlerin gecikmesi sebebiyle sitem ettiği belirtildi. Takımda bazı mevkilere mutlaka takviye yapılması gerektiğini anlatan Terim'in, "Eboue ve Baros'un yerini bir türlü dolduramadık. Eksikliklerimiz net bir şekilde ortaya çıktı. Ancak istediğim oyuncular bir türlü alınmıyor. Bu takımın başarılı olması için takviye yapmamız gerektiğini artık herkes görüyor." dediği bildirildi.


Aysal'ın rüyası Avrupa'da başarı


Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, en büyük hayalinin Sarı-Kırmızılı takımın yeniden Avrupa'da büyük başarılar kazanması olduğunu söyledi. Galatasaray USA Derneği'nin New York'ta düzenlediği 'Asaletin Gecesi' adlı etkinliğe Sarı-Kırmızılı takımın eski kalecisi Aly Faryd Mondragon ile birlikte katılan Aysal, "Umarım hepimiz bugünden başlayarak bunu tüm Galatasaraylıların ortak rüyası haline getiririz. G.Saray, Türk takımlarının elde edemediği başarılara ulaştı, bundan sonra da hedefleri uluslararası arena olacak." diye konuştu.


(zaman)
Yorumlar (0)