banner212

banner211

Fehmi Kurtuldu Akçay’da

Akçayspor, tecrübeli çalıştırıcı Fehmi Kurtuldu ile anlaşma yaptı.

Diğer 04.01.2012, 08:15
Fehmi Kurtuldu Akçay’da
banner218
Akçayspor, tecrübeli çalıştırıcı Fehmi Kurtuldu ile anlaşma yaptı. Kurtuldu çalışmalara başladı

Akçayspor kulüp başkanı Suat Cevher, tecrübeli çalıştırıcı  Fehmi Kurtuldu ile anlaştıklarını söyledi. Başkan Cevher, “ Hocamıza güveniyoruz. Birkaç takviye ile şampiyonluğa oynayacağız” dedi.


HAYIRLI OLSUN


Akçayspor başkanı Suat Cevher, yeni sezonda takımı çalıştıracak antrenörü bulduklarını söyledi. Başkan Cevher, “Amatör kümenin başarılı çalıştırıcılarından Fehmi Kurtuldu ile anlaşmaya vardık. Akçayspor artık Kurtuldu’ya emanet. Altyapı ve üst yapı olduğu gibi antrenör Fehmi Kurtuldu’ya emanettir. Akçayspor’u başarıdan başarıya koşturacağına inanıyorum” dedi.


 
KURTULDU GÜVENİYOR

Akçayspor’un yeni çalıştırıcısı Fehmi Kurtuldu, “ Süper Lig’de kalıcı olacağımıza inanıyorum. Başkan ve yönetim kurulu bana tam destek veriyor. Hedefim, iyi futbol oynayan ve başarıdan başarıya koşan bir takım oluşturmaktır. Bunu da yapacağım. Akçayspor’a birkaç takviye yaparak kadroyu güçlendireceğiz. Süper Lig’de kalıcı bir takım kuracağımıza inanıyorum” dedi.


 
İŞE BAŞLADI

Akyaçspor’un yeni antrenörü Fehmi Kurtuldu, yeni sezonda takımın başında yer alıyor. Kulüp Başkanı Suat Cevher, antrenör Kurtuldu’ya güvendiklerini ve takımı da Süper Lig’de başarılı yapacağına inandığını söyledi.banner220
Yorumlar (0)