banner212

banner211

Fethiyespor moral depoladı..

Geçen Hafta Alanyaspor galibiyeti ile 2.

Diğer 16.02.2012, 13:00
Fethiyespor moral depoladı..
banner218
Geçen Hafta Alanyaspor galibiyeti ile 2. Lig Spor Toto Kırmızı Grup'ta lider olan ve Bank Asya yolunda emin adımlarla giden Fethiyespor Profosyenel Futbol Takımı'na, Fethiyespor Onursal Başkanı ve Belediye Başkanı Behçet Saatcı motivasyon yemeği düzenledi.

Mustafa Selçukoğlu’nun söylediği şarkılarla güzel bir gece geçiren futbolcular Trabzon maçı öncesi moral buldu. Saatcı konuşmasında, "Ayakkabı boyacısı bile olsan en iyi ayakkabı boyacısı olmakla mükellefsin. Hayat bizim için budur. Hayat bizim için başarılması gerekilen zor bir görevdir. Bize bu tadı tattıran sizlere binlerce kez teşekkür ediyorum" dedi.Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, yardımcıları Mehmet Yılmaz Cesur, Metin Talaş, Fethiyesporlu futbolcu, yönetim ve teknik heyetin tam kadro katıldığı yemekte, aynı zamanda Apaçiler Taraftar Grubu'nun önde gelen isimleri de yer aldı. Mustafa Selçukoğlu’nun şarkılar ile eşlik ettiği gecede futbolcular Trabzon 1461 deplasmanı öncesi büyük moral buldu.Gecede, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı da bir konuşma yaptı. Saatcı, “Bundan 2 sene önce yine böyle bir kış günü, 2. sezon başlayacak. Fethiyespor dipte artık gitti deniliyor. Hoca yeni gelmiş. Biz o zaman dedik ki, hiç merak etmeyin topu bıraktığınız zaman yere çarpar, orada durmaz yine yükselir. Biz şu an dipteyiz. Yükseleceğiz demiştik. O zaman işimiz bugünden daha kolaydı. Ama şimdi yukarıdayız arkadaşlar. Yukarıda rüzgâr sert esiyor. Himayaların tepesi 8. bin metre… Ayakta durmak gerçekten zor. Soğuk, kar, tipi, ayağın altında buz var. Hedefsin. Zirvedeki hedeftir. Alttakini kim ciddiye alır? Önemli olan zirvedekidir. Mahallenin en güzel kızını almak marifettir. Komşunun kızını almak değil… Tabi ki sizler bize zirve, keyfi tattırıyorsunuz. Siz bize bu sene lider olma, bir üst lige taşıma duygusunu aşıladınız. Bu saatten sonra bunun geriye gideceğine inanmıyorum. Artık bir adım attık artık gerisi de gelecek.


Hayat bizim için budur… Hayata bağlı adam başarılı adamdır. Ayakkabı boyacısı bile olsan en iyi ayakkabı boğacısı olmakla mükellefsin. Hayat bizim için budur. Hayat bizim için başarılması gerekilen zor bir görevdir. Hele ki bu genç yaşta herkesin gözü önünde herkesin sevdiği saydığı baş tacı yaptığı bir mesleği yapmayı çalışıyorsunuz. O anlamda zaten bize bu zevki siz tattırdınız. Biz önceden sizi motivasyon ederdik, şimdi siz tüm bir şehri tamamen arkanıza alarak şehri bir yerlere götürüyorsunuz. Buna sebep olan şu an keyifli 2 lokma yemek yememize neden olan sizlere binlerce defa teşekkür ediyorum. Yolunuz açık olsun. Bu ekip bize başarıyı getirecektir"Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı konuşmasını Hz. İbrahim ile ilgili bir hikayeyi anlatarak sonlandırdı. Saatcı, "Önemli olan karınca hesabı… Hani Hz. İbrahim’i yakıyorlarmış. Kimisi su getiriyor. Kimisi odun getiriyormuş. Karınca ağzına bir yudum su almış ve Hz. İbrahim’in ateşini söndürmeye gidiyormuş. Demişler ki; Sen ne yapıyorsun? Senin bir yudum getireceğin suyla bu ateş söner mi? Safım belli olsun demiş. Sizin saflarınız belli. Hepinizi saygıyla selamlıyorum" dedi.Fethiyespor Başkanı İsmail Öztürk ise, “Sayın başkanımızın jesti ve konuşmasının üstüne diyecek pek bir şey kalmadı. Biliyorsunuz her yıl geleneksel olarak sezon başlangıcı ve devre arası başkanımız bunu gerçekleştiriyordu. Önümüzde bir Trabzon maçı var. Güzel bir motivasyon yemeği oldu. Arkadaşlarımız da hafta sonu gereğini yapacaktır” dedi.Gece yemeğin ardından sonlanırken, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı futbolcuları ve teknik heyete kapıya kadar eşlik etti.

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligkirmizi/h/20120216/fethiyespor_moral_depoladi.html

banner220
Yorumlar (0)